Відгуки та розповіді про готелі Пелопоннесу

Розповіді туристів про Пелопоннес додати розповідь
Хороший готель
Відпочивали у готелі сім'єю із трьох людей, синові 15 років. У Греції вперше, раніше завжди відпочивали в Туреччині. Тим не менш, нам готель сподобався і відпочинок вдався.
 •  4 роки тому
VIP, індивідуальний підхід
"+": + VIP, індивідуальний підхід. + Піщаний пологий захід у море. + Зелена, велика територія. + Аквапарк на 2.000 кв. м. + Закрита зона на пляжі. + Вечеря по меню в розкішних ресторанах.
 •  4 роки тому
Затишний готель у чудовій Каламаті
Оскільки для тривалого відпочинку мало хто вибирає цей готель, то й писати багато особливого сенсу не має. Як у нашому випадку, більшою мірою, готель ідеально підійшов для тих, у кого вояж Пелопоннесом і для поєднання кількох днів і знайомства з даним регіоном, що потрібно.
 •  5 років тому
Готель зіпсував мою відпустку
Пишу свій відгук і хочеться плакати-так мені шкода зіпсований відпочинок. Все по порядку. За 2 місяці до приїзду в готель Aldemar Olympian Village я списалася зі службою guest relation, щоб з перших вуст отримати рекомендацію про те, яку категорію номера варто забронювати.
 •  5 років тому
Відгук про готель Kalamaki Beach Hotel
Все сподобалося. Вибирали цей готель за день до вильоту. Багато готелів нам відмовляли за відсутності місць, тому вибрали цей готель "ну хоч кудись вже". У готелі особливо молоді не було, ми літали із сестрою, контингент там один – бабусі, дідусі.
 •  5 років тому
Відгук про готель Grecotel Ilia Palms Aqua Park
Цей готель мені порадило агентство, було багато вибору, але я зупинилася саме на цьому. Я замовляла 5 зірок і вже внесла аванс, але мені повідомили що місць вже немає і ми поїхали в 4 зірки.
 •  5 років тому
Готель чудовий
Відпочивали з онукою 8 років. Вона у захваті. Заселили дуже швидко, незважаючи на заброньоване бунгало з видом на море, нам надали бунгало № 602 прямо біля моря з видом на море.
 •  5 років тому
Чиста вода. Гарне харчування. Слабкий інтернет у бунгало
Поселили швидко. Прибирання в бунгало було. Рушники міняли. Їжа смачна. Вода холодна. Природа чудова. У номері був сейф. Щодня додавали мильні речі. Пляж великий. За законами Греції суспільний.
 •  4 роки тому
Гарний готель, але інтернету немає
Шукали тепле море, сонце, гарний пляж і комфортне самостійне житло. За допомогою Ірини Єрьоменко з турфірми "Поїхали з нами" знайшли цей готель. Летіли із Борисполя чартерним рейсом МАУ.
 •  5 років тому
Невелике турне Грецією. Частина ІІІ. Село Курута (захід Пелопоннесу)
Невелике турне Грецією. Частина I. Афіни >>> Невелике турне Грецією. Частина ІІ. Патри >>> АПАРТАМЕНТИ GIOVANNI MARE Розповідаючи про ці апартаменти, не можу не відзначити один неприємний момент, що стався приблизно за 3 тижні до заселення.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Пелопоннес