Готель жахливий!!

Написано: 2 серпня 2013
Час поїздки: 15 — 28 липня 2013
Ваша оцінка готелю:
2.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 1.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 4.0
Харчування: 3.0
Інфраструктура: 1.0
Готель жахливий! ! Спочатку ми його вибрали як місце для ночівлі, так як кілька днів відпочивали на Фаласарні, Санторіні, але й ці дні перебування в готелі не годяться навіть для переночування!!!!!! ! ! Виспатися можна лише поза цим готелем. Але, як не намагалася господиня, її готель та її сервіс, відпустка можна сказати вдалася. Але, для цього необхідно мати під рукою машину і не завжди ночувати в цьому готелі.
Тепер докладніше. Ставлення хамське, навіть неадекватне. Постійно спостерігала картину, що господиня з усіма свариться (з приводу зміни номерів тощо).
Син господині з діловим виглядом, що грає на Ipad, який щовечора перебував на рецепції
всі питання вирішував на користь готелю, але хоча б непогано говорив англійською.
- Зміните номер? Відповідь: НІ.
- Чи можна ще одну подушку? Відповідь: НІ. Закінчилися

- Поміняйте простирадло? Відповідь: НІ. Господиня спить. Це можливо лише завтра. Щоб Ви знали, простирадла, які вони стелять, вже з плямами і можна тільки здогадуватися, що це за плями… Перевіряйте постільну білизну, яку Вам стелять, якщо Ви екстремал і ризикнете поїхати до цього «готелю».
- На прохання у господині включити в рецепції кондиціонер, вона сказала, що має алергію. Звісно, ​ ​ нехай гості обливаються згодом.
НОМЕРИ. Міняти номери марно, міняли 2 рази. Ніде виспатися не вдасться. Ось вам весь вибір:
-всі номери дуже галасливі, чути кожне слово сусідів (у нас сусіди були німці з невихованими дітьми, які постійно то кричали, то співали колискові німецькою! ! ! Ви уявляєте як це звучить, та ще й о 12-й ночі??? ? ? ???? ? ).
З іншого боку сусіди були молодята, теж німці (вночі гучні зітхання… «дасиш фантастиш»…. Ви розумієте про що я).
- Інші номери виходять на галасливу трасу. Закрити вікно, щоб виспатися-не вийде, Ви просто задихнетеся (це ж ще й сонячна сторона). А кондиціонери у більшості номерів не працюють.
- Ще є номери за кухнею. Вони теж без звукоізоляції плюс шум великого кондиціонера.
- Ну і номери з видом на собачу кропиву. Під цими номерами стоять величезні баки для сміття, а сміття не може не смердіти.
І ще, не раз прокидалися вночі від моторошної смуги каналізації на території готелю (непередані відчуття).
Ще є старий корпус, може там виспіться, але номери старі, лічені та завжди зайняті! Як каже господиня No rooms! Hotel full ! !
Підсумую. Якщо ви потрапили в цей готель вибору у вас немає! Ваш номер це:
вид на трасу, номер з жахливою звукоізоляцією або «Про Боже, Ви щасливчик»! - номер у старому корпусі з вінтажними меблями, що трохи пахне цвіллю, але з видом на море в далечині через басейн сусіднього готелю.
ЇЖА: середня. Напевно, вона і така повинна бути в трійці.
Тільки чули розмову господині та дідуся, який там лазить і, підозріло, чомусь знає лише німецьку: «Ці росіяни хочуть екстра сервісу».

Ці росіяни хочуть НОРМАЛЬНОГО стосунку, не стикатися з хамством під час своєї довгоочікуваної відпустки, не відчувати, що в номері, крім Вас живе ще як мінімум 8 людей, не прокидатися вночі від вони каналізації, дитячих криків та зітхань дорослих. І як видно за господарями, витрачати гроші на звукоізоляцію у найближчі кілька років вони не збираються.
Нічого, тільки платні шезлонги (6 євро пара). Але ми на цьому пляжі були лише два дні. Крит славиться своїми пляжами і є пляжі та краще (в окрузі Ретімно).
З усього позитивного від готелю це безкоштовне паркування.
Сподіваюся ця інформація буде корисна, тим, хто розглядає цей готель, тому що на той момент, коли ми вибирали, де зупинитися правдивих відгуків від слов'ян не було. Ми точно вибрали б інший готель.
Якщо Ви хочете нормально відпочити, пошукайте щось інше !!!!!!!!!!!!!!!!! ! !
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал