Думки про відпочинок завжди разом із Creta Palace

Написано: 6 листопада 2016
Час поїздки: 21 вересня — 1 жовтня 2016
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 9.0
Харчування: 9.0
Інфраструктура: 10.0
Вирішив побудувати свій відгук у тому ж стилі, що і багато туристів, які залишили свої відгуки на сторінках даного сайту.
Хочу звернути увагу на те, що я зі своєю сім'єю відпочивав у Creta Palace у різні сезони, "високі і не високі. . . ". Це і квітень, це і липень і серпень і вересень та жовтень! Тому я цілком можу достовірно розповісти всій широкій аудиторії як тих, хто побував у готелі, так і плануючих приїхати в цей розкішний і водночас дуже домашній, сімейний готель Крита, про всі нюанси, краси і дрібниці Creta Palace!
1. ПЛЯЖ: Бездоганний у всіх відношеннях! Немає бажання його навіть порівнювати з іншими пляжами! Комусь подобаються дикі пляжі, комусь скелясті береги, комусь вхід у море кращий з кам'яної плити. . . Блакитний прапор Євросоюзу просто так не дають, запевняю всіх розумних! Причому! Зауважу, бо маю право на це, побувавши на цьому пляжі вже 10 разів, що з кожним роком, новим сезоном, на цьому пляжі завжди з'являється багато нового, відмінних ідей, перепланувань, відпочинку біля beach-bar, обслуговування, спортивних зон, аніматорських зон! Незмінним залишається лише турбота про морські черепахи! Їм приділяється дуже багато уваги, кохання та турботи! Працює волонтерська група молодих людей, які стежать за процесом розмноження на цьому пляжі морських черепах carreta-carreta!

ХАРЧУВАННЯ: можу сказати, що, відвідавши всі країни Середземноморського басейну в різний час літнього сезону, харчування в мережі Grecotel незалежно від кількості зірок є найкращим! З погляду біопродуктів, з погляду різноманітності страв, з погляду персоналу ресторанів, а це дуже важливо! Думаю, що багато хто не знає, що в ресторані Лабіринт Creta Palace можна попросити персонал ресторану і на Ваш вибір зроблять Фреш-сік з будь-якого фрукта і абсолютно безкоштовно! І це не одноразове прохання гостей, я особисто це спостерігав! Щодо якості страв, їх різноманітності. Я маю можливість зробити порівняння за багато років відпочинку у відділі. Був один сезон, у 2010 році, а це відзначають і самі менеджери готелю у розмовах зі мною, коли кухня основного ресторану Лабіринт була не дуже вдалою, або, як кажуть у нас, "не на висоті". Але це був одиничний випадок! Це, як казали самі працівники ресторану, було питання шеф-кухаря. Але цього року, я відпочивав з 20 вересня по 01 жовтня, кухня, всі страви були просто чудові!
Що стосується дитячих страв, я не можу сказати точно всіх нюансів. Але дуже часто помічав, що діти їли різну їжу і залишалися задоволені, як і їхні батьки! Хоча окремий сегмент страв дитячої кухні був присутній у ресторані у великому асортименті! Цим, до речі, вся мережа Grecotel відрізняється від інших готелів Греції! Користуючись тим, що пишу про харчування та ресторани готелю, хочу подякувати всьому персоналу Лабіринту, а особливо, може неправильно визначу посаду, старшого менеджера Стеліоса! Завжди уважний до всіх без винятку, чуйний, знає свою роботу досконало!
НОМЕРИ: я відпочивав у різних куточках готелю, і в центральному корпусі, і в бунгало, і в famous class. Незважаючи на невеликі негативи у відгуках про номери, скажу, що прибирання номера проводиться як один раз на день, так і двічі на день з обов'язковою комплектацією міні-бару та пляшкою вина та води! Вода кожен день, пляшка вина -раз на дві доби! Що ж до розміщення в номерах, то тут просто вище будь-яких похвал! Мені не зовсім зрозуміло, як у відгуках читаючи, я дізнаюся про дискомфорт при розміщенні або прагненні працівників готелю розмістити в найгірших номерах. Я протягом 12 років відпочинку в Creta Palace не стикався з описаними у відгуках випадками! Кожна моя поїздка на о. Крит у цей готель завжди згадується дуже тепло! Що стосується так званого wi-fi, то у 2002-2010 рр. інтернет був присутній у районі ресепшн та перший поверх. Відпочиваючи цього року, я користувався інтернетом у номері, в якому проживав, 705.
ФЕРМА Agrecofarm: сюди тягне приїхати, навіть перебуваючи далеко в рідному місті, взимку. Чому? Тут все створено для відпочинку, повноцінного та розкішного! Я не можу забути першого відвідування ферми. Як і цього року все оживає в пам'яті! Свято врожаю винограду, кози Крі-крі, церква, вечеря найбагатший, незабутні пейзажі. . . Відвідуючи це сімейне місце народження Президента Grecotel вже в 10-й раз, натрапляю на думку, що й сам уже можу проводити екскурсії по всіх куточках ферми. Хоча щороку неймовірно цікаво! Заходжу на територію ферми ніби повертаюся в дитинство. Дай Боже здоров'я на довгі роки Нікосу Дасколандонакісу та всій його команді топ-менеджерів і просто всіх працівників готелю, які щороку роблять свято всім гостям Creta Palace!

Приїжджаючи назад додому після відпочинку, минає час трохи й у пам'яті повертаються усі дні відпочинку… І вже починаєш планувати зустріч зі своїми друзями на о. Кріт та в готелі на наступний рік! Справді, перефразовуючи слова Нікоса Казандзакіса: "Кріт-це не острів, це стан душі" можна сказати, що готель Creta Palace - це не готель, це стан душі!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал