Відгуки та розповіді про готелі Салонік

Розповіді туристів про Салоніки додати розповідь
Олімпійська Рів'єра. Готельні вилазки сімейки лінивців. Про далеку округу
Ой, не лежить і не сидиться Воробейчиковим спокійно, не відпочивається. Вже і сусідніми селами та городами не гуляється. Далекі подорожі їм подавай. . . Початок опису готельних вилазок з курортно-пляжної резервації Bomo Platamon Cronwell Resort 5* у попередній частині – «Олімпійська Рів'єра.
 •  4 роки тому
Відгук готелю Pella
Готель розташований у жилому будинку, ніякої території там немає. Жодних проблем у готелі у нас не було, взагалі я не контролюю ніколи, нікого і не шукаю приводів для причіпок.
 •  5 років тому
Відгук про готель Sun Beach Hotel
Сам готель не поганий, претензія, швидше, до того, що він на другій лінії знаходиться, а ось на першій лінії нічого немає, там якісь дивні будівлі, і не дуже комфортно і приємно повз них йти.
 •  5 років тому
Жахливий готель у номерах клопи
Відпочивали вдвох із дочкою. Після другої ночі перебування в готелі (номер 113.1 поверх) дочка прокинулася з безліччю червоних укусів, що сверблять на шиї, грудях і руках.
 •  5 років тому
готель Tourist Hotel 2* — Салоніки, Греція
готель Tourist Hotel 2* - Салоніки, Греція. Мешкала в цьому готелі з 17 по 28 вересня 2018 року. Бронювала номер на сайті авіакомпанії як додаткові послуги +авіаквиток ще в квітні місяці, за цінами виставленим готелем і між іншим далеко не маленьким.
 •  6 років тому
НАЙПРАВИЛЬНИЙ ВІДГУК
Цей готель розташований в пішій доступності від центру міста: площі Арістотеля, базиліки Святого Димитрія та Набережної. Оселили дуже швидко. Коштувало (ніч) щось близько 60 Євро.
 •  6 років тому
Відмінний відпочинок у несезон
Відпочивали у номері із двома спальнями. Господарі явно заощадили. Це мав бути по всьому номер зі спальнею та вітальнею. Зі спальнею було все добре. Достатній розмір, підставка для валізи, невелика шафа, шафа сейф.
 •  7 років тому
ENIGMA MALL
Доброго дня, хотіли б поділитися своїм враженням про торговий центр. Так Так! Тому що ми відпочивали минулого року і його ще не було. Їздили до Касторії за шубою, дорога була 4 години в один бік, важкувато.
 •  7 років тому
Чудовий готель
Добридень! Хочу поділитися враженнями про наш короткий, але незабутній відпочинок! У нас із чоловіком видався дуже напружений робочий тиждень, і для зняття стресу ми вирішили полетіти на вихідні до Греції.
 •  8 років тому
Північна столиця Греції
Здрастуйте, дорогі друзі. Хочу поділитися з Вами враженнями від поїздки до північної столиці Греції – міста Салоніки. Я вирушила на оглядову екскурсію як туристка, з моїми друзями, які приїхали в північну Грецію, на Халкідікі вперше.
 •  8 років тому
Показати ще »


Ще про Салоніки