Екскурсійний тур Грецією

05 листопада 2013 Час поїздки: з 02 жовтня 2013 до 09 жовтня 2013
Репутація: +8
Додати до друзів
Написати листа

Потрапивши до Греції одного разу, впевнено можу сказати, ви не проміняєте ні на яку іншу країну. Особисто мені хочеться повертатися туди знову і знову. Хочеться вести такий же повільний розмірений ритм життя, забувши про суєту наших міст, пити фраппе, сидячи на Набережній, і дивитися на море, яке заворожує. Перебуваючи в такій атмосфері, хочеться залишитися тут і нікуди не їхати.

Цього разу вибір наш упав на екскурсійну програму. Хотілося подивитися все, про що ми чули ще у школі, згадати усі міфи, які давно вже забулися. Тур називався «Антична Греція». Але зрештою ми отримали ще більше.


Це ми зрозуміли вже ввечері другого дня, коли приїхали в Каламбаку. До цього в Метеорах ми вже були справді вражені цим місцем. Це не лише природне диво, не лише православне місце. Це місце, де стоячи на самій вершині одного з монастирів, у мене по шкірі бігли мурашки від того виду, що переді мною відкривався. Якщо не були там, відкрийте прямо зараз фотографії в інтернеті, а краще йдіть за путівкою! Але ви тільки спробуйте уявити прямо зараз себе біля підніжжя цих химерних скель уночі. Цього дня я справді пошкодувала, що не народилася у Греції. Це справді не забувається.

А Парнаські гори у Дельфах! Природа Греції точно унікальна!

Крім того, що ми змогли потрапити в ту саму Стародавню Грецію, ми ще змогли торкнутися пупу землі, попили води з Кастальського джерела, куди, як нам сказали, хотів потрапити Пушкін. А шкода, що не влучив.

Легендарний Парфенон у Афінах! Здається, що саме звідси і йде вся решта Греції. На жаль, коли вони були в Афінах, пішов дощ. Але. . . Схиляємось перед гідом Лефтерісом. Після його слів: «Так, дощику. Але я хочу, щоб ви побачили ВСІ! », ми не чинили опір, ходили за ним, стежачи за кожним його рухом, вбираючи в себе кожне його слово, це справді гід від Бога!

Ну а на завершення ми піднялися на гору Олімп, побачили саме те місце, де сидів сам Зевс.

Все не перерахувати, програма дуже насичена та дуже цікава! За підсумками туру ми можемо точно сказати, що дуже закохані в цю країну, остаточно і безповоротно.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар