Відгуки та розповіді про готелі Гонконгу

Розповіді туристів про Гонконг додати розповідь
Відрядження до Гонконгу. Частина 3 - Пік Вікторії
Отже автобус туристичної компанії Big Bus Tour Honkong довіз нас до нижньої станції фунікулера The Peak Tram який відвезе нас на Пік Вікторії. Хочеться сказати, що найкращі види на хмарочоси Гонконгу відкриваються звичайно ж з оглядового майданчика на Піці Вікторія.
 •  8 років тому
Відрядження до Гонконгу. Частина 2 - Екскурсія автобусом BigBusTour
Перший ранок у Гонконгу. У ліжку не розслабляємось, за сніданком плануємо як провести вільний від роботи час із користю для себе. Пропоную Петру не мучити себе пішохідними екскурсіями по Гонконгу, а взяти кілька автобусних турів від Big Bus Tour Hong Kong і постаратися за пару днів оглянути з їх доп...
 •  8 років тому
Відрядження до Гонконгу. Частина 1 - Транспорт у Гонконзі
На початку вересня 2015 року на моєму стільниковому пролунав дзвінок - незнайомий московський номер. Знімаю трубку, представляються компанією LiveSignal з Москви і ставлять питання про можливість трансляції проекту "Чехов живий" від Google з Владивостока та Гонконгу.
 •  8 років тому
Незабутня подорож до Гонконгу!
Гонконг 2013  Початок Два роки тому ми однією знайомою запропонували з'їздити з'їздити на озеро, але вона відповіла «Я краще в Гонконг! ». Ось тоді в голові і причаїлася думка про подорож.
 •  10 років тому
Алмати-Гонконг-Хайнань
З Алмати прямий рейс до Гонконгу безвізово для громадян РК 14 днів. Візу для відвідування Хайнаня треба робити обов'язково до вильоту. Були в Гонконгу 3 дні і, як завжди, одного дня не вистачило.
 •  11 років тому
Наша подорож Москва-Тайланд-Гонконг-Москва
Наша подорож Москва -Самуї- Гонконг -Москва Цілий рік я жила спогадами про наш відпочинок на Самуї, і ось нарешті настав день нової подорожі Азією. Як і минулого разу, поїздку ми планували самостійно.
 •  12 років тому
Новий Рік у Гонконзі
Це було дуже круто і цікаво. Ми зустрічали Новий 2012 рік у Азії, у Гонконгу! ! Казково та незабутньо! ! ! Летіли спочатку з Києва на Москву, потім із Москви на Гонконг.
 •  12 років тому
Гонконг
Був у Гонконгу 6 разів взагалі дивно але Гонконг звучить китайською ША КА як то так Найпевніше забетоноване місце в світі Нью Йорк на мою відпочиває Але в той же час і повно зелені на горах.
 •  13 років тому
Дитячі розваги (без дітей)
Прилетіли до Гонку Конг з Бангкока Ейр Азією, карту міста взяли в аеропорту, на стійці інформації нас порадували, що готель ми не знайдемо, у місті якийсь бізнес-саміт. Ми планували жити у ґесті та шукати його на місці.
 •  13 років тому
Мільйони вогнів Гонконгу
Мільйони вогнів Гонконгу ________________________________________ Куди ми потрапили Писати про Гонконг важко. Для тих, хто там не був, він часто представляється містом - легендою, чимось фантастичним, позамежним.
 •  16 років тому
Показати ще »