Відгуки та розповіді про готелі Хорватії

Розповіді туристів про Хорватію додати розповідь
Пляж Лапад та Старе місто
Дружина вирішила, що до Хорватії, а я вирішив що до Дубровника. Дружина вирішила, що в апартаменти, а я вирішив, що на пляжі Лапад. У результаті ми отримали такий вигляд із вікна: До води було десь метрів 120.
 •  3 роки тому
Він йшов до Одеси, а вийшов до Херсона. Продовження
Перша частина тут >>> Чому Одеса та Херсон у ній. Місто Сень. Не зовсім туристична. Не відомий. Мало відомий. Але він добрий! Ми туди поїхали із економії. Це було найближче до Загреба місто на морі.
 •  3 роки тому
Він йшов до Одеси, а вийшов до Херсона
Насправді, звісно, ​ ​ не Одеса та не Херсон. Все набагато крутіше. Просто вирішив я з сімейством відвідати Північний Кіпр, купив квитки до Ларнаки, отримав болгарську візу і відлетів до Хорватії.
 •  3 роки тому
Перший рейс до Хорватії 04.07
Борт завантажений на 100%. У літак всі заходять у масках, під час польоту багато масок знімають. Під час польоту стюардеси видають вологу серветку та пляшку води 0.33 л.
 •  4 роки тому
Нова подорож
Нарешті я відвідала Хорватію, Істрію. Відпочивала в Поречі, вірніше поруч, в готелі Hotel Molindrio Plava Laguna 4*, пристойний готель, номери невеликі, але я не вибаглива, сніданки-вечері відмінні, великий вибір страв.
 •  5 років тому
Відмінний відпочинок у Хорватії
Вирішили поїхати до Хорватії авто. Для нас таку подорож вперше, тому заздалегідь переглянули безліч відео, а в результаті все одно пізнавали тільки на власному досвіді. Спочатку планували п'ять днів провести у Хорватії та п'ять днів у Чорногорії.
 •  5 років тому
Вдруге в теж саме місце. о.Хвар
Вдруге, вся наша родина відпочивала у Хорватії, о. Хвар, біля містечка Єлса, але цього разу ми показували всі ці красоти нашим батькам. Період відпочинку 16-24.06.2019. Вражень було дуже багато, та всі вони тільки позитивні.
 •  5 років тому
19. Переспицювання та правка колеса. (Бузет - Рієка)
Хронологія з деталями :   1. Хто такі? Навіщо їм це потрібне? (план поїздки) http://www.turpravda.com/ua/kiev/blog-240582.html 2. Український безвіз для велотуристів. Що, як і наш досвід (перетин кордону Україна-Вернгрія) http://www.
 •  7 років тому
8. TandemTravelers: Небезпечний Загреб. Смачна вулиця. Падіння. (Дорога Нові Мароф - Загреб)
Хронологія з деталями: 1. Хто такі? Навіщо їм це потрібне? (план поїздки) http://www.turpravda.com/ua/kiev/blog-240582.html 2. Український безвіз для велотуристів. Що, як і наш досвід (перетин кордону Україна-Вернгрія) http://www.
 •  7 років тому
TandemTravelers: Хорватія. Добрі люди, смачне пиво та англомовне TV)
Хронологія з деталями :   1. Хто такі? Навіщо їм це потрібне? (план поїздки) http://www.turpravda.com/ru/kiev/blog-240582.html 2. Український безвіз для велотуристів. Що, як і наш досвід (перетин кордону Україна-Вернгрія) http://www.
 •  7 років тому
Показати ще »