Відгуки та розповіді про готелі Біограда

Немає повідомлень про Біограді   Написати
Розповіді туристів про Біоград додати розповідь
ХОРВАТІЯ море- сонце-сосни
Відпочивали на початку вересня 2013року. Сім`я двоє дорослих та дитина 4роки. Початково при виборі місяця відпочинку Хорватію не розглядали - вже кілька разів були в цій країні,в останнє в 2006 році в середині вересня попали на дуже холодну погоду.
 •  11 років тому
Враження від Біограду-на- морі
Біоград-на- мору - тихе європейське містечко. На фото виглядає так, що потопає у сосновому лісі. Насправді, це парк з дуже залюдненими алеями. Відпочинок спокійний, людей багато, але ніхто нікому не заважає.
 •  10 років тому
наш сімейний відпочинок
Відпочивали сім"єю двоє дорослих та троє маленьких діток. Мої враження від перебування в готелі "Адрія": Плюси: -Номери класу Суперіор зручні, чисті, з хорошою системою кондиціювання, гарним плазмовим телевізором.
 •  11 років тому
Чудовий відпочиник
Ми відпочивали у готелі в липні 2013 - сім"я 2 дорослих і 2-є дітей (3 і 11 років). Відпочинком дуже задоволені. Співвідношеня ціни/якості оптимальне, навіть можна сказати якості трошки більше ніж очікували на 3*.
 •  11 років тому
Гарний сімейний відпочинок
Ми (4 дорослих і 2 дітей - 4 і 1 р.) відпочивали в Адрії наприкінці літа. Відгуків про готель не знайшли, але нам підходив піщаний пляж і час вильоту. Хорватія зустріла нас чистим повітрям і гарною погодою, лише у день від'їзду похмурніло.
 •  12 років тому
Звіт про відпочинок
Їздили утрьох: двоє дорослих і дитина 3,5 роки. Особливо не вибирав, бо не було часу чекати на наступний чартер (зі Львова в Задар по суботах). Почитав відгуки на іноземних сайтах і вирішив, що можна їхати, бо середній бал цього готелю 7 з 10-ти.
 •  12 років тому
Очень хорошо отдохнули!!!!!!!!!!
Ми відпочивали у готелі Адрія 3* з 7 по 14 липня. Готель хороший, правда не новий але у нас був номер після ремонту, все новеньке, чисте. Правда сюрпризом було те що навіть щоб покласти в міні бар водичку свою потрібно було платити за користування холодильником((( Купалися у відкритому басейні лише...
 •  12 років тому
Сільський курорт
Поїхали до Хорватії на самому початку вересня: з одного боку вже не дуже жарко, а з іншого вже й не дуже дорого (порівняно з липнем-серпнем). Враження - двоїсті: з одного боку бог зробив усе, що люди відчували себе як у раю (дивовижне по чистоті та прозорості море, шалена природа, чудова погода), з...
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Біоград