Нова подорож

12 жовтня 2019 Час поїздки: з 22 червня 2019 до 03 липня 2019
Репутація: +102
Додати до друзів
Написати листа

Нарешті я відвідала Хорватію, Істрію. Відпочивала в Поречі, вірніше поруч, в готелі Hotel Molindrio Plava Laguna 4*, пристойний готель, номери невеликі, але я не вибаглива, сніданки-вечері відмінні, великий вибір страв. Готель стоїть осторонь, у цьому є свій плюс у сосновому парку. Море/пляж Оцінка: 5 Пляж і море поруч, але можна пройти 10 хвилин до іншого готелю і до вашого відпочинку додасться великий пляж, хочеш відпочивай на траві під великими соснами, хочеш ближче до моря. Вода виняткової чистоти та кольору бірюзи, дно кам'янисте.


Наприкінці червня ще не так спекотно та дуже комфортно. Відвідала Плітвицькі озера, національний парк, чарівне видовище з водоспадів, озер та ставків, навколо зелений сосновий ліс, переміщення парком на такому собі "автобусі-паровозику" та пішки дощатими стежками. Краса навколо, залишилося багато вражень. Дорогою на екскурсію подивилися острів Голий (або Голі оток хорватською мовою), зовсім позбавлений рослинності через сильні північні вітри, острів-в'язниця, раніше тут був концтабір (шануйте історію). Але виглядає як вічна мерзлота і щось у ньому містичне, коли довкола синє море та блакитне небо.

Дуже красиві прибережні міста Пореч та Ровінь своєю неповторною колоритністю. Між містечками курсують по воді кораблики, як автобуси, за розкладом, вечорами катера-таксі (і таке буває, ціни і справді як у таксі), майже дитячий паровозик по землі. Вечорами на вулиці працює багато кафешок із живою музикою та танцями, де літні туристи відпочивають під звуки музики та пісні минулих років.

Загалом, суцільний релакс та відпочинок. Описувати свою відпустку тут на Істрії можна довго. Мені сподобалася Хорватія. Є місця, куди хочеться повернутись, це саме таке місце на нашій планеті. Дякуємо за увагу, якщо прочитаєте мою розповідь.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Закат.
Закат на Адриатическом море.
остров Голый (или Голи оток на хорватском языке)
Променад вдоль моря.
Национальный парк Пливицкие озера.
Город соседствует с набережной.
Национальный парк Плитвицкие озера.
Местный транспорт.
Городские улочки в Ровине.
Чистая вода и пляж.
Вечер на пляже.
День рождения отеля Молиндрио.
Схожі розповіді
Коментарі (12) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар