Перший рейс до Хорватії 04.07

06 липня 2020 Час поїздки: з 04 липня 2020 до 06 липня 2020
Репутація: +12
Додати до друзів
Написати листа

Борт завантажений на 100%.

У літак всі заходять у масках, під час польоту багато масок знімають.

Під час польоту стюардеси видають вологу серветку та пляшку води 0.33 л. Збирають заздалегідь заповнену форму (є на сайтах операторів та авіакомпанії 7W).

По прильоті в аеропорту Пули з літака – одразу на паспортний контроль. Аеропорт маленький, тому все поряд. Дехто попросив показати роздруковані документи – форму, ваучер. Нам без запитань та додаткових документів поставили штамп у паспорті. За пасконтролем одразу знаходяться стрічки отримання багажу та вихід до зали, де зустрічають представники з табличками.

У АЕРОПОРТУ ПУЛИ ТЕМПЕРАТУРУ НЕ МІРАЛИ! Загалом, крім масок, нічого про пандемію тут не нагадувало. Як я не намагалася, ніде не побачила якісь приховані установки з визначення температури тіла.


У залі є кафе, продаж лише у хорватських кунах. Євро, долари можна змінити в аеропорту в Exchange Machine. Курс невигідний, але невелику суму на перший час поміняти можна, тим більше що рейс прилітає в суботу і до понеділка поміняти ніде. Готель має обмін, але за обмін беруть комісію.

Зустрічають гіди відразу попередили, що багато готелів закриті, тому туристів поселять у готелі категорією вище. Про всі готелі не знаю, але ті, хто бронював готелі ZORNA (AI) та ISTRA (HB) переселяють до ALBATROS (AI), причому незважаючи на те, що Albatros працює на AI, ISTRA так і залишається на півпансіоні. Бронювання Delfin Plava Laguna селять в готель Plavi.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар