Відгуки та розповіді про готелі Брача

Немає повідомлень про Браче   Написати
Розповіді туристів про Брач додати розповідь
Гарний готель на 3 зірки.
Номери невеликі, все є, все справно. Чисто, щоденне прибирання, зміна рушників. Наша покоївка міняла нам білизну теж щодня. До моря 200 метрів, до знаменитого пляжу Золотий Ріг 1000 м.
 •  10 років тому
Країна кристального моря, цикад та хвої =)
Всім привіт! ) Тільки-но повернулися з поїздки і поспішаємо поділитися враженнями та корисною інформацією. Думаю багатьом буде цікаво) Отже, по порядку ) 1) Готель Територія Оцінка: 5 Територія готелю велика, дуже зелена і доглянута, є де побродити і посидіти.
 •  11 років тому
Дуже дорого для такої якості, я дав би 3* з натяжкою Читати повністю на http:/
Розміщення. Готель складається з безлічі корпусів, 3 ресепшени. На ресепшенах щось прояснити неможливо, посилають туди-сюди. Частина готелю хороша, але туди не селять.
 •  11 років тому
Тихий сімейний готель
Згідна з попереднім відгуком повністю. Плеск хвиль і стрекотіння цикад (їх багато саме в цій бухточці) приголомшливо розслаблюють, якщо їхати з сім'єю-це те, що потрібно для спокійного комфортного відпочинку.
 •  12 років тому
чудовий відпочинок
Відпочивали у вересні у цьому готелі. Готель дуже сподобався – велика територія, багато зелені, лаванда, кипариси. Номер був із балконом (вид на море). Корпус побудований з усього досить давно, зате всі з натуральних матеріалів, без пластику і ламінату.
 •  12 років тому
Відпочинок для нерозбещених нормальним сервісом туристів.
Зараз у цьому готелі. приїхали 03.09 на 2 тижні Люди. цей готель таких грошей не коштує! Суперовий готель у Греції - коштує дешевше! А сервіс на 10 порядків вище! ! Поселили у корпусі Адріа клуб.
 •  12 років тому
Розчарування!
Дуже засмучені поїздкою...відпочивали в Елафузі 2 роки тому, все було майже добре, а ось цього разу приїхали і з жалем зрозуміли, що більше ніколи сюди не приїдемо! 1) Персонал (на рецепції) дуже хамський і зарозумілий.
 •  12 років тому
Відмінна відпустка
Сьогодні вночі прилетіли з цього готелю. Отримали море насолоди. Я Літала з чоловіком та нашими друзями (вчотирьох). Прибули в готель ми десь о першій ночі і нас відразу ж заселили в корпус OLEA (номери 505 і 506).
 •  12 років тому
чудовий готель
Провели чудовий тиждень у цьому готелі. Складається з двох вілл 4 зірки та 3-х корпусів 3 зірки, але харчування – для всіх один ресторан, харчуванням була здивована – годували дуже добре, на всю тверду четвірку, все свіже, у великій кількості, сніданки – звичайні для європейських готелів, вечеря - б...
 •  12 років тому
Добре відпочили
Відпочили добре, можна сказати, чудово) Готель для тихого відпочинку, немає дискотек, анімацій, пляж дрібногальковий, але є затока і піщана для діток. Годують чудово, смачно, завжди свіже.
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Брач