Відгуки та розповіді про готелі Цавтата

Немає повідомлень про Цавтате   Написати
Розповіді туристів про Цавтат додати розповідь
Вересень 2012
Відпочивали з чоловіком у вересні 2012 року, путівку купили за день до вильоту з величезною знижкою, тож сильно не обирали. Готель не розчарував, харчування відмінне, великий вибір морепродуктів, номери з хорошим ремонтом, правда, у нас не ловив вай-фай, а в іншому проблем не було.
 •  11 років тому
Дуже сподобалося!! Всім рекомендую!
Толь повернулася з готелю, їздила на тиждень, дуже не хотілося їхати! У готелі пляж ну просто казка, море найчистіше. За кордоном буваю часто, тому є з чим порівнювати, тому сміливо можу сказати, море тут найкраще!
 •  12 років тому
Розчарував
Отже, я відпочивала цього літа в готелі "Хорватія" (hotel "Croatia") в Хорватії(п. Цавтат) +: вид з готелю, номерів, пляжу; Свіже повітря (готель розташований у лісі); Тихо та спокійно в готелі; Безкоштовний вай фай Близько до селища; Машина яка довозить до селища (безкоштовно) та пляжу але все...
 •  12 років тому
Croatia 5*
Супер место, очень живописно, потрясающая бухта, романтический городок - набережная - пальмы - ресторанчики - яхты. Пляжь для нудиков, жена была в захваті! Специально для Россиян отмечу - еда домашняя 5+.
 •  12 років тому
Чудовий відпочинок
Не описуватиму, що скрізь написано. Що я не зрозуміла, коли читала відгуки інших людей-по пляжу. Пляж-бетонна плита, лежаки входять у вартість путівки, рушники видаються безкоштовно, парасольки теж.
 •  12 років тому
номер в готелі
Хочу попередити туристів, які обирають готель. Мій одномісний номер був за розміром трохи більшим за каюту на морських поромах. Старий величезний кондиціонер деренчав, а вікно відчинити було не можна, тому що воно виходило в "колодязь", утворений стіною корпусу і схилом гори метрів за три від вікна.
 •  13 років тому
Правильний вибір
Довго сперечалися та вибирали готель 5* у Хорватії, зупинилися на Croatia у Цавтаті. Вибирав між Admiral у Слано та Radisson Blue resort. Заочно перевагами були кілька пляжів та цікаве селище поряд, де багато ресторанчиків та магазинів.
 •  14 років тому
Поплавати не вдалося
У Хорватії відпочивали вдруге. Торік у районі Пореча у готелі Альбатрос. Готель Епідаурус дуже вдало розташований і має свій пляж, що для Хорватії є рідкістю. Лежаки та парасольки безкоштовно, але потрібно займати рано-вранці, на всіх не вистачає.
 •  14 років тому
Приємний відпочинок
Відпочивала у цьому готелі наприкінці липня-початку серпня 2010 року з донькою, нам дуже сподобалося. Клімат чудовий, не дуже спекотно, море зовсім поруч, чистий пляж, анімація звичайно не дуже, але вечорами проводили різні концерти, вдень займалися дітьми.
 •  13 років тому
Хорватія
Класний готель. Були у липні цього року мені дуже сподобалося. Хорватія - найкращий курорт світу. Готель також дуже гарний, номери з кондиціонером. Втім, якщо ви хочете дізнатися, що таке Хорватія, їдьте до Дубровника і ви потрапите до раю.
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Цавтат