Відгуки та розповіді про готелі Дубровника

Розповіді туристів про Дубровник додати розповідь
Пляж Лапад та Старе місто
Дружина вирішила, що до Хорватії, а я вирішив що до Дубровника. Дружина вирішила, що в апартаменти, а я вирішив, що на пляжі Лапад. У результаті ми отримали такий вигляд із вікна: До води було десь метрів 120.
 •  3 роки тому
Відмінний відпочинок у Дубровнику
Я не думала, що цього року мені доведеться відпочити в Європі. Але на щастя відпочинок стався і відбувся він у Хорватії у Rixos Premium Dubrovnik. Готель закохався! Адже він знаходиться в одному з найкрасивіших місць Європи в хорватському Дубровнику.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Adriatic Hotel
Відмінне місце розташування, гарне харчування. Така оцінка - тому що є номери взагалі без вікон та іншого, навіть вдень доводиться включати світло, так само мінус у тому, що номери, які на другому поверсі - вони йдуть без балконів, за підсумками ніде сушити купальник, у ванній немає жодного пристосу...
 •  5 років тому
Найкращий готель у Хорватії. Дорогий. Тихий
Всі попередні відгуки - правда, так що не повторюватимуся. Істотні уточнення. Пляж не піщаний - він насипний, з дрібних, гострих камінців, так що без спеціального взуття важко.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Adriatic Hotel
Як для 2* все було більш ніж добре. Ми припускали, що тут не буде, як у готелях 4 або 5*, але все було чисто. У готелі гарне харчування, гарне місце розташування, ми дуже задоволені.
 •  5 років тому
Готель раджу для спокійного, сімейного, спокійного відпочинку.
Наша друга подорож до Хорватії була в середині вересня минулого року. Їздили з чоловіком на 10 днів та вибрали для відпочинку готель Hotel Royal Princess. Купували тур через туроператора tpg.
 •  5 років тому
Осінній круїз Східним Середземномор'ям! (5)
Осінній круїз Східним Середземномор'ям! (5) Венеція - MSC Preziosa - Барі - Катаколон - Ізмір - Стамбул - Дубровник - післякруїзна Венеція - Прага - Маріанські Бані - Карлові Вари.
 •  10 років тому
The best for visit Dubrovnik
Неподалік Dubrovnik, хороший зв'язок з громадським bus, clean, friendly, good restaurant, no expensive.
 •  10 років тому
Чудовий Дубровник...
. . . або "Спогади про майбутнє-2" : ))) Фото з екскурсії до Дубровника, куди я їздила з Будви 4 жовтня 2013 року. Екскурсія коштувала 30 євро, купувалась прямо на набережній біля Слов'янського пляжу в агенції "Гардашевич".
 •  10 років тому
Екскурсія до Хорватського Дубровника з Чорногорії.
Цей відгук спеціально для тих, хто цікавиться поїздкою до Дубровника з Чорногорії у 2013 році. Щойно Хорватія увійшла до Євросоюзу у липні цього року, екскурсій із країни-побратима Чорногорії різко поменшало, т.
 •  11 років тому
Показати ще »


Ще про Дубровник