Найкраще місце для відпочинку - але потрібно знати, чого ти хочеш отримати від нього

Написано: 16 вересня 2012
Час поїздки: 8 — 15 вересня 2012
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 9.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
Щойно повернулися з готелю.
Ставлю вісімку, оскільки були дрібні недоліки в роботі, але в цілому - все добре. Відразу попередження - любителям Туреччини, Чорногорія, вячірних променадів, коктейлів та іншої фігні - не місце тут. Не їдьте та не обгажуйте у відгуках відмінний апартотель.
Місце повністю для дуже активних людей - прямо біля готелю рентуються скутери за дуже гідною ціною, рентакар краще брати в Трогирі. До Трогіра пішаком 40-45 хвилин хорошого ходу (так, дійсно немає тротуару на дорозі, але водії в Хорватії дуже нормальні і небезпеки немає ніякої, якщо ви. Звичайно не йдете так, ніби ви одні на білому світлі). Є автобус, ходить ЧІТКО за розкладом, ціна - 11 кун до Трогіра з особи. Проблем із добиранням НІ!

Пляжик – маленький, але чистий. його регулярно прибирають, є кафе на пляжі, де роблять гарну каву та смачну рибу. Камені - велике гранотсів, без гумових тапочок нічого робити (так, на Чіово всі пляжі такі ! ) Поруч, у приватному секторі продають домашнє вино, шлівовицю, маслинове вулику 8-)))))Все справжнє, це вам не Крим і не Чорногорія .
Море-чисте. Плавав з маскою, бачив купу живності середземноморської.
Жили у великих апартаментах 70 кв. - взагалі проблем ні з чим не було - повний набір посуду, духовка, електроплита. Брали свіжу, тільки виловлену рибу і її смажили на домашньому оливковому маслі. Під віллою з нашого боку ростуть оливки та інжир.
У самій віллі є супермаркет Томмі - там можна купити все що душі завгодно. Купили здуру три кіло пршута 8-)))))))
Щодо літаків - все правильно, навпроти вілли з іншого боку затоки аеропорт Спліта. Видно і чутно як сідають та злітають літаки, але це не напружує. а навпаки – надає додатковий колорит – бачили б ви як льотчики майстерно виводять літаки з гірської чаші Каштели!
Мандрували майже по всьому Чіово, їздили самі до Спліт-Шибеника. Купили екскурсію в Дубровник - але тільки щоб подивитися ЩО ВОНЕ ТАКЕ - на наступний рік їдемо туди!
Хорвати - ВІДМІННІ ЛЮДИ. Європа. Не лізуть до тебе з дружбою, не чіпляються "а давай друг купи" - відносини чітко ділові і це класно - відпочив хоч від нашого ідіотизму, коли всі навколо друзі-партянки, а на ділі - тьху. тут все чітко та зрозуміло.
Загалом, так. Місце добре саме для позитивних і активних людей різного віку. тех. хто любить подорожувати та вміє цінувати гарний готель.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар