Відгуки та розповіді про готелі Пореча

Розповіді туристів про Пореч додати розповідь
Чудово!
Були ми у Хорватії, у готелі Laguna Mediteran Hotel. Готель просто чудовий. . Номери гарні з кондиціонером та зручним ліжком. Забиралися щодня, рушники та постільна білизна, так само міняли щодня.
 •  5 років тому
Нашій родині все сподобалося
Відпочинок в готелі Laguna Molindrio Hotel є найкращим вибором. Нам його порадила менеджер, а зараз ми радимо його друзям. Такі чудові номери, просторі, дуже чисті, стильно обставлені, з крутою технікою.
 •  5 років тому
ДОБРИЙ ГОТЕЛЬ РЕКОМЕНДУЮ
Hotel Molindrio Plava Laguna**** Всім привіт. Готель хороший, постараюся коротко і все. Я відпочивала з дитиною 5 років. Туроператор PAKS, авіакомпанія S7, рейс регулярний.
 •  6 років тому
Відгук про готель Laguna Mediteran Hotel
Laguna Mediteran Hotel - готель з прекрасним видом, його територія заслуговує на окрему похвалу. Все красиво та доглянуто, я отримало справжнє естетичне задоволення, спасибі.
 •  6 років тому
Дуже маленький номер
Все залежить від того, наскільки ви досвідчений турист. В цілому непогано. Але дуже маленький номер -12 кв. м. Неправдива інформація на сайті – і це основний мінус. Бронювала 18-21 кв м, - приїхала в 12 кв.
 •  6 років тому
Незатишний
Готель великий. Народу багато. , в основному німці, італійці, поляки у віці. Номери невеликі. У їдальні в черзі люди стоять і чекають коли кухар з незадоволеним обличчям кине тобі по видачі шматок м'яса або ковбасину.
 •  7 років тому
Відмінний готель - раджу
Ми залишилися відпочинком дуже задоволені та буквально закохалися у таку країну як Хорватія. Зупинилися у готелі Laguna Parentium Hotel 4*. Коротко про готель - готель вищий за усілякі похвали.
 •  8 років тому
чудовий готель!
Готель вибрали за порадою менеджера в агентстві, щоб було не дуже дорого. Готель знаходиться на острові Істрія, містечко Пореч. Місце чарівне! Такої краси немає ніде! Ми купували апартаменти без харчування, щоб не прив'язуватися до готелю і самостійно подорожувати країною.
 •  8 років тому
Гарний готель, пляж на любителя
Тільки-но повернулася з цього готелю, спогади в принципі позитивні. Гарне харчування, доглянута територія, великі номери з кухнею. Розташований дуже зручно, недалеко від поговору.
 •  8 років тому
Відмінний готель
Все дуже сподобалося. Харчування дуже смачне і різноманітне. Номери чисті, прибирання щоденне. Море дуже чисте, на березі сосновий бір. Були вдруге. Wi-Fi ловить скрізь. Із недоліків дуже незручне замовлення спортивного інвентарю.
 •  9 років тому
Показати ще »


Ще про Пореч