Відгуки та розповіді про готелі Пули

Розповіді туристів про Пулу додати розповідь
хороший готель, але віфі у номері відсутня
все сподобалося, чистенько, тихо, 100 метрів до моря, є міні маркет, кафе, тільки за ві фі потрібно до рецепції підходити і там його ловити
 •  9 років тому
Чудове бюджетне містечко для відпочинку на морі, особливо з дітьми!
Сподобалося море чисте. З боку Хорватії йдуть теплі течії Адріатичного моря, тому туди їдуть італійці на відпочинок – з їхнього боку холодні течії. Також туди їдуть німці, що свідчить про якість обслуговування.
 •  10 років тому
Цікава Хорватія
Відпочинок у готелі Horizont Resort дуже нагадує відпочинок у піонерському таборі. Приїхали, отримали ключі від номера, в якому є все, що потрібно для самостійного, без участі готелю, існування.
 •  11 років тому
Казкова країна
Все дуже сподобалось! Відпочивала з сином та мамою. Вимоги в нас абсолютно різні, але всі були задоволені. Слід зазначити, що інфраструктура дуже розвинена та різноманітна.
 •  11 років тому
Тільки не Парк!
Розміщення: оплачений вид на море, заселення в номер 004 з видом на басейн та колонки аніматорів. Інших номерів немає. У сусідньому номері (005) жила Ірина, у якої проплачено вид на море - вид на дерево.
 •  12 років тому
Найближчий до амфітеатру новий готель
Їздили до Апатії самостійно, летіли через Пулу, вирішили зупинитися на 1 день у самій Пулі ближче до амфітеатру та старого міста, щоб подивитися їх. Намагалися знайти пристойні готелі близько до амфітеатру і були здивовані, що готелів у Пулі дуже мало, а пристойних взагалі майже немає.
 •  11 років тому
Хорватія розчарувала
Купуючи путівку у туроператора Мостревел, була нахабно обдурена менеджером Катериною Політовою, яка працює в Медведковому на Широкій. Я придбала путівку за місяць на себе та дитину 8 років.
 •  12 років тому
Фантастичне поєднання ціни та якості
Готель перевершив очікування! Чудове розташування неподалік пляжів і в сосновому борі одночасно! Окреме спасибі за безкоштовний гідромасаж біля басейнів. Коли штормить на морі зручно користуватися закритим басейном з морською водою - до речі 2 рази на день проводиться аквааеробіка.
 •  12 років тому
Загалом готель непоганий
Готель повні 2-3 зірки. У готелю чудове розташування у сосновому парку, захищеному від вітру. Поруч чудовий гальковий пляж. При цьому вхід у воду на пляж готелю дуже екстремальний.
 •  12 років тому
У Парк ніколи!!
Якщо ви молоді, НІКОЛИ В ПАРК! ! ПОВНЕ РОЗЧАРУВАННЯ! Які три зірки? По-перше, до центру міста 7-8 км (вказано 3). У перший день ми взяли мало грошей і пішли пішки .....3 кілометри нісенітниці .
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Пулу