Відгуки та розповіді про готелі Рабаця

Немає повідомлень про Рабаце   Написати
Розповіді туристів про Рабаць додати розповідь
Спасибі Хорватія !!!!!
Просто все супер! Молоді. . . Навіть думки щось написати погане не спало на думку. Персонал дуже привітний, кухарі готують чудово, завжди вибереш на свій смак. Клімат, природа, особливо вид із вікна номера, це просто казка!
 •  10 років тому
Прекрасний готель, жахливий туроператор "Альф"
Персонал дуже старанний, аніматори займаються з дітьми (є школа плавання, ходять грати у гольф). Жива музика через день, показ фокусів. Харчування (завжди є на вибір риба, м'ясо, птах) дуже смачно.
 •  11 років тому
Відпочинок на Адріатиці
Прилетіли з Хорватії 03 вересня 2011р. Відпочивали всією сім'єю (мама, тато, дочка – 9років) у м. Рабац на пів-і Істрія. Їздили через Ланта Тур. Вилітали з Шереметьєво о 06.
 •  12 років тому
Готель для всіх
Готель відповідає своїм 3* за всіма показниками, крім номерів. Меблі старі, сантехніка теж. Але оскільки часу проводила в номері мало, цей момент мене зовсім не засмутив.
 •  13 років тому
не всі оскільки пишуть
Готель Марина це непоганий готель, але досить "пенсійний" для відпочинку з дітьми цілком підходить...але для молоді немає! У номерах немає мінібару, немає кондиціонера. супутникове тв тільки німецькою або хорватською мовами.
 •  13 років тому
Відпочили супер
відпочивали у вересні у готелі Marina. Сказати, що добре-нічого не сказати. Я взагалі не вибаглива у виборі готелю, головне, щоб можна було де добре виспатися і помитися, а решта мене завжди мало хвилює.
 •  14 років тому
Хочу ще туди!
Готель відповідає заявлений категорії, навіть більше! На самому березі, відмінне харчування, анімація з ранку до вечора: вдень фітнес-уроки, прогулянки, увечері запрошені артисти (фокусники, співаки), жива музика, тематичні вечірки.
 •  12 років тому
Один великий плюс (правда він не готельний) перекриває безліч мінусів.
Відпочивали у Марина 3* (на деяких буклетах було заявлено 2*. . . ). 1. Жодного кондиціонера в номері немає 2. Кінозал - це сказано: світла кімната з телевізором і поставленими в ряд стільцями.
 •  15 років тому
відпочинок у хорватії
минулого року відпочивали із чоловіком у готелі "Кастор" 3 зірки. Приголомшливі враження - харчування - все включено. їжа відмінна – завжди все свіже – великий вибір на будь-який смак.
 •  15 років тому
Показати ще »


Ще про Рабаць