Відгуки та розповіді про готелі Шибеніка

Розповіді туристів про Шибеник додати розповідь
дуже задоволені і умовами, і сервісом, та обслуговуванням
Чудово відпочили з чоловіком у Хорватії у вересні минулого року. Вибрали для відпочинку цей готель за рекомендацією знайомих і залишилися дуже задоволені умовами, сервісом, обслуговуванням.
 •  5 років тому
Не поганий готель з мережі комплексу Solaris
Спочатку ми приїхали в готель Jakov3 *, це повна ж.... Номер розміром з будки 3x3, БЕЗ БАЛКОНУ, в 35 градусну спеку, у нас не помістився багаж, нам довелося його здати ресепшн, сніданки ні про що, публіка в основному французи вічно незадоволені і зневажливі.
 •  10 років тому
Готель не виправдав очікування
Зараз цей готель позиціонує себе як 4*, але тягне на попередні 3*. Персонал ввічливий, хороший. Але таких крихітних номерів ми ніде не бачили. з одного боку (мабуть це стара карта).
 •  11 років тому
Мій чарівний відпочинок
Відпочинок у готелі Іван залишив змішані почуття. З одного боку гарний пляж, гарний парк. З іншого боку, нудний відпочинок, відпочинок для пенсіонерів. Ставлення до нас не дуже.
 •  12 років тому
Моє перше знайомство з Балканами
Відгуків начиталася багато, перед тим як вибрати готель мережі Solaris...відновилися на Яків у зв'язку з демократичною ціною. Корпус та номери цього готелю по відношенню до інших категорій готелів цієї мережі відрізняються лише відсутністю балкона.
 •  11 років тому
дітям там весело
Цей готель дуже підходить для відпочинку з дітьми, для них є багато різних гірок, атракціонів, анімація. На сайті готелю можна переглянути розклад занять з дітьми. Нам ще сподобалася екскурсія на піратському кораблі – дітям дають покерувати кораблем: ), сподобалися дискотеки, пляж.
 •  12 років тому
Хорватія. Шибеник. Solaris
Відпочивала у Хорватії з мамою вдруге. Біля Шибеніка в комплексі Solaris (що включає п'ять готелів приблизно однакової цінової категорії) - вперше. Нам дуже сподобалася інфраструктура комплексу: чудовий, чистий пляж; безліч барів та оригінальних ресторанів (серед них слід виділити "Далматинське село...
 •  12 років тому
Тиждень раю!
Відпочивала у цьому готелі у вересні 2011 року. Щоправда лише тиждень. Місце – дивовижне, чудова територія, величезна. Поки дійдеш до останнього готелю вздовж приголомшливої ​ ​ набережної - це вже більше години прогулянки!
 •  12 років тому
чудовий відпочинок
Привіт всім!! ! Бажаєте поєднати корисне з приємним – їдьте до Хорватії, міста Шибеника, комплексу Соляріс – готелю Яків. Дуже дуже дуже!! ! Обслуговування відмінне, сніданок та вечеря – шведський стіл, від якого просто не можна відірвати ні ока, ні людини.
 •  13 років тому
Соляріс Іван-Шибеник-Крка
Готель гарний. Тверді 3 зірки. Меню та сніданків та вечеря різноманітне. Так, увечері напої платні. Ціна 400г білого вина (до речі непоганого), дорівнює 2м чашкам чаю (чай так собі).
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Шибеник