Відгуки та розповіді про готелі Спліта

Розповіді туристів про Спліт додати розповідь
Не готель. Скоріше тимчасовий дім ))
Як завжди, не можу не поділитись враженнями. Невеличкий готельчик, розташований в центрі міста, неподалік палацу Деоклетіана. Нас зустріла хазяйка Марина ,ознайомила з самим готелем, а також в кращих традиціях гостинності, з місцями куди варто потрапити.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Beach Apartments Lavica
Готель підійшов нам найбільше з усіх запропонованих, тому що близько до моря і умови нас влаштували. Харчувалися ми самі, номер був добрий, умови добрі, мені все сподобалося.
 •  5 років тому
Злодійський готель. Жахливо
Відпочивали в готелі Beach Apartments Lavica 3* в Подкраїні з 3.09. 2018 р. 8 днів. Прочитавши відгук про готель Андрія «Жахливо», я поспівчувала і вирішила, що зі мною такого не може статися.
 •  6 років тому
Відмінний готель з безкоштовним SPA
Готель порадили у туристичній компанії. Нам там сподобалося буквально все. Починаючи з погоди – +27 стояли майже весь тиждень нашого відпочинку, а для мене, невеликого любителя сильної спеки, це ідеально.
 •  9 років тому
Жахливий готель.
На мій жаль нам не пощастило, ми мали сумний досвід зупинитися у цьому готелі. Готель розташований в Підкраїні, це буквально 8 км від Спліту. Тиждень проживання в готелі коштував 1200 євро.
 •  11 років тому
Відпочинок європейського рівня!
Готель комфортний, обслуговування на високому рівні, панує затишок, комфорт та чистота. Цікавий дизайнерський стиль. У номерах прибирають щодня – і це справді прибирання, а не для галочки.
 •  12 років тому
цей готель не для росіян
Дізнавшись, що ми росіяни нас тут же поселили в додаткову будівлю, де номери економічного класу. Нам сказали, що стандартних номерів немає і взагалі готель переповнений. Лаятися марно.
 •  13 років тому
приголомшливе місто та приголомшливий готель!
Чесно скажу: засіла за відгуки з однієї причини - готелі завжди підбираю сама, користуючись при цьому відгуками, тому вирішила виконати свій кармічний обов'язок)))))) У спліт ми полетіли спонтанно, готель мій супутник вимагав п'ятизірковий, тому, особливого вибору не було)))) У місті на той момент в...
 •  12 років тому
По Хорватії на скутері
Як на мене, до Хорватії не варто їхати до готелю. Найкращий варіант – вілла без харчування (максимум сніданок). Готелі там невиправдано дорогі, громадські пляжі – маленькі та переповнені.
 •  16 років тому
Бажаю їхати до цієї країни завжди!
Спіт- місто з цікавою історією та вражаючою старою фортецею(про Дубровнік сперичатися не стану- мені Спліт подобається більше). Доводилося бувати там і за часів Союзної Югославії і потім-природа даная Господом Богом основна окраса країни --не змінилася.
 •  17 років тому
Показати ще »


Ще про Спліт