Відгуки та розповіді про готелі Трогіра

Розповіді туристів про Трогір додати розповідь
Поганий готель
Готелю 50 років, в тому корпусі де жили ми, капремонту явно не було. Ванна пофарбована білою фарбою багато разів, є тріщини у фарбі. На балконі з підлоги відстає плитка, перегородки брудні з тріщинами, на стелі велика пляма грибка.
 •  9 місяців тому
від Задару до Котора
За намагаюсь менше лірики більше за конкретику. Це друга поїздка до Хорватії, спочатку Істрія вона дуже вразила і тому другий рік поспіль була обрана знову Хорватія, місто Трогір.
 •  8 років тому
жити можна
Готель розташований за Трогиром (хвилин 15-20 їзди) територія ділиться на дві частини, готель та апартаменти( бунгало), ми жили в бунгало тому описуватиму територію Медени апартаменти ( вона так називається).
 •  8 років тому
Цілком пристойний готель.
З першого погляду готель справляє сприятливе враження: два високі корпуси, просторий і красивий хол, відмінний ресторан і доброзичливі російськомовні менеджери на рецепції, тут є обмінник.
 •  9 років тому
Мені сподобалося))))
Все добре))
 •  10 років тому
куди криму братися
відпочивали по палаючій путівці і не помилилися за такі гроші в криму не отримали такого задоволення жили в кімнаті економ без кондиць там на балконах грати закривали на день і ввечері в номері нормально повітря чудове до моря не шкода пляжі громадські море прозоре тепле чисто прибирай кожен день харчування гарне фрукти і морозиво щодня правда ввечері пити не дають /як скрізь в європі/лежаки ізонти по з євро але повно місця в лісочці котрий прямо на березі їздили на прекрасні екскур брали не у фірми а прямо на пляжі як спускатися до пляжу російська дівчинка лена у неї дешевше а все також їздили на фіш хто не юил в італії отримує два в одному стара частина трагіра точно венеція або флоренція спортом є де займатися тек немає можна гуляти по набережній або телевізор в номері але повірте за жень знаходишся відразу спати взагалі
 •  11 років тому
Приємний готель
Може я дуже оптимістична, але мені все сподобалося. Жила в одномісному номері на шостому поверсі із чудовим видом на море. Номер де люкс з холодильником, феном, безкоштовним сейфом, кондиціонером, двома телефонами, телевізором.
 •  12 років тому
Гарний та насичений відпочинок!
Відпочивали сім'єю у серпні 2012 року. Тур замовляли в агенстві, тому що прямих рейсів до Хорватії немає, а купити квитки на чартер без турфірми - можливо, але непросто, і вже ближче до відльоту (а хотілося все розпланувати заздалегідь).
 •  12 років тому
Більше хорошого, ніж поганого
Добрий день. відпочивала у серпні 2012 року. Однозначної оцінки дати не можу. Все залежить від цілей поїздки та компанії. Точно сподобатися сім'ям з дітьми та літнім людям.
 •  12 років тому
Життя-це все
Перед тим як поїхати в цей готель я прочитала багато відгуком і багато були не дуже позитивні, але ми все ж таки поїхали. Та багато відповідає тому, що пишуть. готелю я була у важкому стані доставлена ​ ​ до лікарні м.
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Трогір