Відгуки та розповіді про готелі Умага

Немає повідомлень про Умаге   Написати
Розповіді туристів про Умаг додати розповідь
Чудово
Всюди свіжий ремонт. Wi-fi по всій території дуже швидкий. Найсвіжіше повітря, чисте море. Паркування безкоштовне, місце завжди можна знайти. Приємний магазин, працює вранці та ввечері по кілька годин.
 •  3 роки тому
Ім'я готелю нічого не має спільного з реальністю
Ми втричі зупиняємось у цьому готелі та з кожним разом спостерігаємо, як сервіс у готелі погіршується. Милий хол, прекрасний пляж, великі номери, АЛЕ: на сніданку, щоб отримати стіл, треба почекати 15-25 хвилин.
 •  5 років тому
Дуже рекомендую, не пошкодуєте про вибір!
Гарний, сучасний та недорогий готель у дуже тихому та красивому місці. Нам його порадила знайома, яка не вперше відпочивала у цьому місці. Найоптимальнішу ціну на тур ми знайшли у т/о ТПГ.
 •  5 років тому
Враження про подорож
Щойно приїхали з відпочинку. Дуже пощастило з погодою. Море-чисте і без хвилі. Готель сподобався своєю чистотою, територія дуже доглянута. Харчування нормальне. Виявилося несподіванкою, що головний корпус-4 зірки, другий-3.
 •  13 років тому
оксамитовий сезон
Хороший готель, для 5* слабенький, але в цілому враження скоріше позитивне. Прибирання номера, зміна рушників щодня, без претензій, готельна косметика (гель, мило) додається в міру витрати, хоча інші наші співвітчизники скаржилися.
 •  13 років тому
ЯК КРИМО!!!
Їздили до цього готелю 10 років поспіль. Люблю Умаг, Хорватію, Soll Elite Koralj (MELIA Coral). З цього року наш улюблений готель приймає лише гостей із 16 років. А у нас малюк, який вже 4 роки теж їздить до Хорватії та любить її.
 •  12 років тому
Все чудово!
Чому я відпочивала в Хорватії складно пояснити, а тому й не робитиму цього. Так трапилось. Готель, в якому ми відпочивали, називався Sol Aurora за 2.5 км від містечка Умаг.
 •  13 років тому
"несподіване" розчарування
Збираючись вчетверте відвідати настільки гаряче улюблену нами Хорватію, як завжди сподівалися отримати заряд бадьорості від купання в морі, насолоди природою та місцевими красами та задоволення від рівня сервісу, яким були в основному задоволені раніше.
 •  13 років тому
Місце, куди хочеться повернутись
Відпочивали сім'єю з дитиною. Чудовий готель. Дуже чисто, краса європейсько стримана, різноманітне смачне харчування, увечері вечері тематичні (страви різних країн), привітний, але ненав'язливий персонал.
 •  13 років тому
Нам дуже сподобалось!
Хорватія – чудова країна. Дуже доброзичливі люди. Прекрасний пляжний відпочинок та безліч визначних пам'яток. Що важливо - немає мурашника. Відпочивають в основному італійці та німці.
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Умаг