Відгуки та розповіді про готелі Водиці

Немає повідомлень про Водиці   Написати
Розповіді туристів про Водиці додати розповідь
Не вразив
Довго сім'єю готувалися до довгоочікуваної відпустки. Того року вже відпочивали у Хорватії, дуже сподобалося. І тому ні хвилини не роздумуючи одразу вирішили, що полетимо знову на Адріатику!
 •  12 років тому
пляжі
Ми в цьому готелі не відпочивали, але були на пляжі поряд із ним
 •  12 років тому
Поїздка з дитиною
Ми відпочивали сім'єю з 3-річною дитиною. Готель складається з невеликих будиночків, один будиночок – на 3 сім'ї. Нам відпочинок віллі підходить більше, т. к. є можливість готувати дитині те, що вона зазвичай їсть.
 •  12 років тому
Поїздка з приємним присмаком
Це моя перша подорож до Хорватії. Відразу хочу сказати, що природа просто казкова: яскраві соковиті фарби, розмаїтість національних парків, мальовничі острів і т. д. З приводу Водіце - це невеликий і переповнений відпочиваючими курорт.
 •  13 років тому
Olympia
В Олімпії відпочивали минулого літа із чоловіком. Відразу скажу – все дуже сподобалося! Біля готелю – гарний басейн, там лежаки та парасольки безкоштовно, але море звичайно ні з чим не зрівняється.
 •  12 років тому
Жахливий готель!
Хочу поділитися враженнями про готель у Хорватії. Якщо одним словом - ОГАРНО!!! ! Це далеко не готель 4 *. Це швидше нагадує стару совкову турку. базу! На території готелю є 3 вілли - Аросана, Антоніна та ще одна (назва не подивилася).
 •  13 років тому
Жахливі спогади
Замовляла та оплачувала тур у київській турфірмі "Сага", а їздила від київської туркомпанії "Центр". Шокована огидним готелем Punta (м. Водіце, район м. Шибеник), який залишив неприємні спогади на все життя!
 •  13 років тому
На узбережжі Далмації
Готель стоїть на березі моря. Складається з головного високого корпусу, де знаходиться репепція, ресторан, сауна, конференц-зал, платний інтернет і т. п. Корпус добре видно із будь-якої точки Водиці.
 •  13 років тому
Не сподівайтеся, виспатися не вдасться
Готель Олімпія для тих, хто приїхав "відірватися" на повну програму. Він розташований у "пляжному" центрі, по сусідству з гучними барами, так що для молоді - зелене світло, а от якщо ви хочете відпочити з дитиною (як це хотіла зробити я), то відпочити у вас не вдасться.
 •  14 років тому
Просто диво!
Чудове місце у всіх відношеннях! Відпочивали з молодим чоловіком(нам по 20 років) і поїхали в повному захваті! Сам готель дуже стильний, світлий, чистий! Місто-рукою подати.
 •  16 років тому
Показати ще »


Ще про Водиці