Відгуки та розповіді про готелі Задара

Розповіді туристів про Задар додати розповідь
Отзыв об отеле Donat Hotel
Ми приєдналися до друзів, тому поїхали в цей готель. Заселення пройшло швиденько, номер хороший. Харчування сподобалось, у нас були сніданки і вечері. Готель на першій лінії, на самому березі.
 •  4 роки тому
Розслаблююче!
Була у Хорватії у відрядженні – зупинялася на пару ночей. Готель приголомшливий. Просторо, легко дихається, чудовий сервіс. Готель новий, що для Хорватії є рідкістю. Захоплюючі види з номерів, особливо вражають заходи сонця - можна сидіти і милуватися нескінченно.
 •  11 років тому
сподобалося
відпочивали вдвох. Дуже позитивні спогади. Кухня – жодних нарікань, сервіс теж. готель новий. рік тому проїжджали повз, цього року зупинилися. реально не жалкую. рекомендую поїздку по околицях, на водоспад, та й човник можна взяти.
 •  11 років тому
Наш сумний відпочинок
Відпочивали двом з донькою, За відпочинок 14 днів заплатили 4000 євро, дитині 11 років. Номер стандартний, дуже маленький і ввечері дуже мало освітлювався. Зелені та овочів по сезону не було.
 •  12 років тому
Перший раз у Хорватії
Відпочивала з 2 дітьми та із сестрою. Почну з хорошого: чудова природа, дуже зелена територія, доглянута та чиста. Дуже близько пляж. Привітний персонал. Усі від працівника рецепції до покоївки посміхнуться та побажають доброго дня.
 •  13 років тому
Самостійна подорож Хорватією.
Ми нещодавно повернулися з подорожі адріатичним узбережжям. Були у 4 країнах: Хорватії, Боснії, Чорногорії та Албанії. Їздили всюди самі, дикунами. Кордони перетинали на автобусах, жодних питань та проблем не виникло.
 •  13 років тому
моя жахлива відпустка
чекали більшого отримали менше, з асортиментом їжі все гаразд, а ось з ЧИСТОТОЮ повний провал-склянки завжди непромиті, столики забираються дуже довго, в сільничках і перечницях зовсім не те що має бути.
 •  14 років тому
Відгук.
Відпочивали в Хорватії в готелі Донат поблизу міста Задар. Все було чудово. Номер стандарт на двох, хоч і з маленьким, але з балконом. Розмістили нас у 2-му корпусі. У готелю Донат два корпуси.
 •  15 років тому
Кращого відпочинку ще не було!
Готель призначений для відпочинку із дітьми. де все для цього продумано досконально: ігрові майданчики (у будівлі, на воді та на території). Є басейн, величезна безпечна водяна гірка, піщаний пляж і дрібне море.
 •  16 років тому
Показати ще »


Ще про Задар