Відгуки та розповіді про готелі Угорщини

Розповіді туристів про Угорщину додати розповідь
Вічне літо, а не ось це все. Частина перша. До раю на перекладних.
Можливо, цю частину варто було б запостити в розділі про Угорщину або розділити на Угорщину та ОАЕ, але оповідання це набагато ширше і все воно про мою "військову" поїздку на Балі, саме тому мені хочеться зберегти цілісність однієї розповіді в одному розділі.
 •  1 рік тому
Тиждень у Будапешті
Поїздка до столиці Угорщини в листопаді місяці була з розряду спонтанних, тиждень відпустки не дуже хотілося провести ¦вдома, лежачи на дивані, в останній час і так достатньо обмежень та заборон, тому з'явилася можливість – треба їхати не роздумуючи.
 •  2 роки тому
Будапешт в период ковида
Про Будапешт много информации, но в период ковида все изменилось, попытаюсь немного обновить. Когда я покупал билеты на матчи Евро в 2020 году, то у меня был спланирован трип, но в 2020 году появился ковид и поменял все планы!
 •  3 роки тому
З футболом у свiт*
Був звичайний робочий день 12 серпня 2019 року. Я, як звичайно, йшов на роботу. Коли на шляху між будинком та зупинкою міського транспорту, мені раптово перебіг дорогу пухнастий абсолютно білий кіт… Я не те щоб, вважаю себе забобонною людиною і не те щоб маю великий пієтет до котів, але яко...
 •  3 роки тому
Зоопарк у Ньіредьхазі
Плануючи поїздку на Закарпаття, я переглядав куди можна поїхати з Мукачево, де обрана була основна точка розміщення, і мою увагу привернули відгуки з фото про поїздки до зоопарку м.
 •  5 років тому
Будапешт через Прагу
1. У Будапешт збиралася давно. Дуже сподобався Парламент, особливо ввечері. Але, на жаль, ціни на переліт через Москву завжди не тішили (особливо на зручні для мене дати).
 •  5 років тому
Незабутній СПА-тур перлинами Угорщини та України з турфірмою «Ганеж»
Упродовж чотирьох днів ми, група мандрівників з Одеси побувала в українських Мукачево та Берегово, а також в угорських Егері і Ніредьгазі. Цей незабутній авторський тур організувала турфірма «Ганеж» з Одеси під керівництвом Косухіної Надії Олексіївни.
 •  5 років тому
Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір фіолетовий
Сім кольорів Будапешта. Колір червоний. Колір помаранчевий. Початок  Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір жовтий Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір зелений Сім кольорів Будапешта.
 •  3 роки тому
Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір синій
Сім кольорів Будапешта. Колір червоний. Колір помаранчевий. Початок  Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір жовтий Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір зелений Сім кольорів Будапешта.
 •  3 роки тому
Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір блакитний
Сім кольорів Будапешта. Колір червоний. Колір помаранчевий. Початок >>>   Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір жовтий >>>  Сім кольорів Будапешта. Продовження. Колір зелений >>>  Колір блакитний – королівський.
 •  3 роки тому
Показати ще »