Відгуки та розповіді про готелі Балатонфюреда

Розповіді туристів про Балатонфюред додати розповідь
відпочинок у марині у 2012
Додаю до відгуку поправку. Була в готелі в 2010 році, повернулася сюди в 2012, в готелі поставили склопакети, в деяких номерах є кондиціонери за окрему платню 17 євро ніч.
 •  11 років тому
дуже скромно
Номер 2-кімнатний умовно: розділяє шторочка, двері у ванну та туалет не замикаються. Прибиралися щодня дуже швидко і чистенько - налітали одразу 4 покоївки, щось щебечучи угорською.
 •  12 років тому
Відпочинок із ризиком для життя
У серпні 2010 року я поїхала в комбінований тур (екскурсії та тижневий відпочинок на озері Балатон); у нас була можливість вибрати готелі і я зупинила свій вибір на готелі Марина в Балатонфюреді, привабило мене наявність власного пляжу, велика територія та система все включено.
 •  12 років тому
Хотілося спокійного відпочинку, а отримала екстремальний: (
Перше враження від готелю було тільки позитивне: прямо на березі озера, власний пляж (парк з деревами, безкоштовні лежаки, спортивні майданчики), харчування все включено (їдальня, бар на пляжі, кафе в холі - без вишукувань, але для 3 * дуже пристойно ).
 •  13 років тому
Три зірки - він і є три зірки!
У Балатонфюреді (далі-Б. ) лише один готель, що працює за системою "все включено" - це готель "Марина". Номери попалися нам як у привокзальному готелі: кондиціонера немає, меблі всі старі, на вікнах позаторішня павутина.
 •  13 років тому
балатонфюред, готель марина
Відпочивали з чоловіком наприкінці червня 2010. Готель хороший, кухня чудова, пляж власний, лежаків всім вистачає (вони безкоштовні), але є істотний мінус у цьому готелі, немає кондишена.
 •  13 років тому
Сервіс у номерах поганий
Прибирання в номері могло не проводитися, забиралися в номері дуже погано, розваг для людей, які приїхали компанією взагалі робити нічого.
 •  15 років тому
Угорщина: інструкція із застосування
Ну ось, нарешті "дійшли руки" до написання відгуку...Були в Угорщині, комбінований автобусний тур на 17 днів (з дорогою) за програмою Мішкольц-Тапольця - Егер - Будапешт - відпочинок на Балатоні (7 днів) - Будапешт - закрут Дунаю - Токай.
 •  16 років тому
Показати ще »


Ще про Балатонфюред