IBS Garden 3*– Відгуки

4
Оцінка 8.010
на основі
4 відгуків
9.5 Номер
10.0 Сервіс
9.5 Чистота
8.5 Харчування
9.5 Інфраструктура
У відреставрованому будинку знаходиться ресторан, поруч великий сад. Готель має широкі можливості для проведення конференцій.Детальніше →
аватар dima2008
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 8.0
Оплачував у турфірмі одномісний номер, але дали двомісний) без доплати). Цілком пристойний готель, близько зупинки транспорту. Неподалік пари продуктових магазинчиків. … Ще ▾ Оплачував у турфірмі одномісний номер, але дали двомісний) без доплати).
Цілком пристойний готель, близько зупинки транспорту.
Неподалік пари продуктових магазинчиків.
Тверда четвірка
Это Отель Отель воплне приличный Отель воплне приличный
аватар Snowflake_L
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 8.0
Загальне враження про готель позитивне. IBS Garden знаходиться в красивому парку, вид з балкону був чудовий! Номер повністю відповідає рівню 3*. Єдиний мінус у тому, що їдальня не вміщує навіть половини постояльців, тому щоранку збиралася більша черга в їдальню. … Ще ▾ Загальне враження про готель позитивне. IBS Garden знаходиться в красивому парку, вид з балкону був чудовий! Номер повністю відповідає рівню 3*.
Єдиний мінус у тому, що їдальня не вміщує навіть половини постояльців, тому щоранку збиралася більша черга в їдальню. Але якщо приходити раніше, можна цього уникнути.
Территория отеля Вид из окна
аватар tikoma
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 8.0
Готель дуже сподобався, красивий зелений район Буди, зручне транспортне сполучення. Коли поїду до Будапешту наступного разу, зупинюся там же із задоволенням. … Ще ▾ Готель дуже сподобався, красивий зелений район Буди, зручне транспортне сполучення. Коли поїду до Будапешту наступного разу, зупинюся там же із задоволенням.
район отеля номер номер2 ванная комната ванная комната 2
аватар Irisha2008
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 8.0
цілком пристойний готельчик))) і як говорили-розташування шикарне...природа і таке інше) і дістатися зручно куди треба...минулого року була в Празі, теж готель 3 *...так він гірше буде. … Ще ▾ цілком пристойний готельчик))) і як говорили-розташування шикарне...природа і таке інше) і дістатися зручно куди треба...минулого року була в Празі, теж готель 3 *...так він гірше буде. так що поставила 4) заслужено.... так, єдиний мінус, як говорили, маленька столовка, але ми "нарвалися на чергу" всього один раз...потім нормально було...фото з готелю немає, на жаль (((
Так, про гідів тут писали. . . у нас був просто шикарний. . . звуть Анатолій. його на стільки було цікаво слухати...у нього така кльова насичена програма, що немає слів...всім щиро бажаю потрапити саме до нього! тому що від гіда багато що залежить. . це я зрозуміла в тій же Празі. . . була якась тітка з Маріуполя. . . ггг. . . цирк)))але це вже інша історія. . . : )
аватар Andrew_IEZ
 •  їздив(а) 19 років тому
дуже багато залежить від гіда і коли розповідають, що ". . . настрій гіда вранці. . . краще після обіду в нього нічого не питати, зате він давно їздить у цей тур і розумно розповідає. … Ще ▾ дуже багато залежить від гіда і коли розповідають, що ". . . настрій гіда вранці. . . краще після обіду в нього нічого не питати, зате він давно їздить у цей тур і розумно розповідає. . ", мороз по шкірі і радість від відсутності такого досвіду.
Хочу, заодно, сказати для всіх співробітників тур. фірм (якщо буваєте тут) -не важливо, скільки років ви їздите і наскільки втомилися від баченого-туристи також орють рік і копять, щоб всього 7-8 днів відволіктися. Відповідно, будьте ЛЮДЬМИ та профі. у своїй справі - засунь своє ставлення, самопочуття та ін. і Працюй з людьми і для людей, якщо вже вибрав цей шлях. (саме точка, а не! )
І краще підбирати угорських гідів (наш Юрій колишній співвітчизник теж "втомився" і слова доводилося "витягувати (було б що тягнути : ) Правда, він все одно, коли прокидався, дуже старався і витрачав свій час, може безглуздо, на показову покупку нам квитків в метро.
супроводжуюча групи, мабуть, знаючи цей його недолік, намагалася заповнити прогалини в коментарях "проїжджаючих" повз : ) пейзажів та пам'ятників
Супровід від "Наталі-вояж"
Загалом, Угорщина – це клас, купальні – супер! Поїду ще раз обов'язково (тільки ось до Чехії потраплю)
Хто не побував у купальнях Сечені, не проплив по Дунаю і хоча б не мріяв про те, щоб прогулятися на площу Героїв при нічній ілюмінації - питання: що ви робили в Будапешті?
Купальні - супер! Навіть цікавіше за будь-який аквапарк. Збоку від купалень входи в парні – не пропустіть! І 2-х годин для 1-го разу обмаль.
P. S. Найкращий аквапарк (з Туреччини, Болгарії та Польщі. . не кажучи про Крим - це в Болгарії на Сонячному березі)
А якщо згадувати про Болгарію, то не можна не згадати Несебр: там можна прогулятися після аквапарку (благо, поряд маршрутки в 5 хвилин. . ) і без гіда, заощадивши на пряну сіль болгарську, про яку дізнався вже їдучи в автобусі
Всім удачі, нових поїздок та нових вражень вже цього року!
Ще раз Пеес Готель в Угорщині IBS готель - відмінний! (правий берег, 3-4 зупинки трамваю від пл. Московської)
Площадь Героев Турция - Аланийская набережная Польша - Варшава, Лазенки 8 янв :) Мира - склепы


аватар iri6a
потрібен готель на кілька днів
15 років тому  •  немає підписників немає відповідей
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

В отреставрированном здании находится ресторан, рядом - большой сад. Отель располагает широкими возможностями для проведения конференций.

У готелі

# широкополосный интернет

# теннисные корты

# экскурсионные программы

# заказ такси и минибаса

# комната для багажа

Адреса Tбrogatу u. 2 - 4, 1021 Budapest, Hungary Phone: +36 1 2742088 E-mail: [email protected]
Сайт: IBS Garden
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ