Тиждень у Будапешті

14 Січня 2022 Час поїздки: з 22 листопада 2021 до 26 листопада 2021
Репутація: +115
Додати до друзів
Написати листа

Поїздка до столиці Угорщини в листопаді місяці була з розряду спонтанних, тиждень відпустки не дуже хотілося провести ¦вдома, лежачи на дивані, в останній час і так достатньо обмежень та заборон, тому з'явилася можливість – треба їхати не роздумуючи.

>

Дві години польоту ми в Будапешті. З аеропорту в центр дісталися на 100Е автобусі експресі, хвилин 30-40, без зупинок йде, дуже зручно. Забігли в готель, покинули речі і спочатку поїхали на метро в центр шукати обмінник поміняти євро на форинти. Слід зазначити, що в аеропорту поміняли лише 20 євро, щоб вистачило на автобус і метро, ​ ​ бо курс обміну там найдорожчий.


Метро, ​ ​ як відомо, у столиці Угорщини найстаріше на континенті, гілка М1, дуже цікаво подивитися, всі станції оформлені у старовинному стилі. Ми для пересування містом купували проїзний на добу, можна з ним і на автобусах та трамваях. Дуже сильний у метро контроль квитків, не раджу навіть намагатися проїхати одну дві зупинки зайцем, дорожче буде, штраф близько 50 євро, ми щодня стикалися з контролерами по 3-4 рази. . .

Щодо самого міста, то дуже сподобалося, архітектура КЛАС, не гірша за Париж, тільки Будапешт менш розкручений і сильно недооцінений туристами.

Не буду перераховувати всі визначні пам'ятки міста і докладно їх описувати, це займе занадто багато часу, скажу що за 3-4 дні цілком реально все обійти і подивитися і ще один день прибережіть для відвідування купальні Сечені, рекомендую, воно цього варте!

Нічний Будапешт з його мостами та будівлею парламенту це щось!

За цінами. . . Раніше, до ковіда, було значно дешевше, зараз все подорожчало і зауважу, що закрилося багато ресторанів, особливо не в центрі.

Обов'язково раджу відвідати центральний ринок, якщо ви збираєтеся придбати сувеніри, там найбільший вибір у місті та найнижчі ціни.

Дуже багато туристів з Росії, відсотків так 70, напевно, пов'язано з тим, що Угорщина є однією з небагатьох країн Євросоюзу, яка визнає "Супутник".

Загалом, усім рекомендую, буде можливість – відвідайте Будапешт!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді