Відмінний відпочинок на Балі

02 квітня 2017 Час поїздки: з 10 лютого 2017 до 20 лютого 2017
Репутація: +54
Додати до друзів
Написати листа

Хочу поділитися враженнями про відпочинок на Балі. Їздили компанією, бо двом їздити особисто для нас нудно. Ну і природно хотілося по максимуму вичавити з довгоочікуваної поїздки, так що вирішили заздалегідь замовити тур островом, щоб подивитися центральну та північну частину, природу, і дізнатися про культуру Балі. Шукали в інтернеті, списувалися з місцевими турфірмами і просили зробити для нас такий тур, але тут вперше зіткнулися з місцевим менталітетом, відписували нам довго і без особливого ентузіазму, мабуть напружуватися вони не звикли. В результаті вибрали російсько-балійську компанію (чоловік російський дружина балійська красива(! ) дівчина Gidnabali, в інтернеті про них багато інформації. Виявилося, у них багато подібних турів, і після довгих обговорень усередині нашої компанії ми вибрали собі тур за смаком. Після прильоту нас зустрів персональний трансфер, і ми поїхали в серце Балі - Убуд, оселилися в чудовій віллі Puri Sebatu Resort з інфініті-пулом і відпочивали після перельоту.


Після двох днів лежання в цьому самому басейні, ми вирішили полежати в ньому ще третій))) З четвертого дня стали активнічати і на велосипедах поїхали розвідувати столицю мистецтв Балі, як ще називають Убуд. Якщо сказати коротко, то не рекомендую. Дуже не пристосований Убуд для пересування велосипедистів. Наступного дня взяли на прокат мопед)) Раніше не їздили на мопеді, поїхати змогли одразу, орендувати просто, задоволення від дороги не отримали, водоспад відвідали, кокосів попили. Дуже рекомендую водоспад Tegunungan, можете в ньому купатися, забиратися на нього, а місцеві ще й стрибають із нього!

Нам Убуд запам'ятався нескінченною зеленню та тишею порівняно з пляжними туристичними містечками. Через пару днів ми переїхали до Бедугула, з чудовим озером, храмами, полуничними плантаціями та водоспадом Munduk. Поселилися в Sanak Hotel - просто 5! Види, атмосфера, сервіс просто 5! Шкода, що на 2 ночі не зупинилися. Потім ми переїхали на північ острова, що менше 2-х годин їзди в Ловін і зупинилися в Melka Excelsior Hotel 3 *. Простий готель, але в готелі на нас чекав сюрприз – у них власний парк дикої природи, зоопарк, шопінг галерея та басейни з дельфінами, можна плавати з ними та грати. А у нашого номера на розі був тераріум.

Кажуть що це врятовані дельфіни з Джакарти, де їх хотіли вбивати чомусь. З дельфінами ми згодом і купувалися, почуваєшся дитиною поруч із ними. Купання зарядило нас позитивом на весь відпочинок, що залишився.

Так само заїхали на шикарний водоспад Секумпул, види звичайно приголомшливі.


Через пару днів ми переїхали в Чангу, для нас був час посерфити, а дівчата пустилися у всі тяжкі по кафешках з гарними краєвидами. Хвилі в Чангу чудові, саме для новачків як ми. Там подалі від берега звичайно хвилі потужні, а ми на півдорозі до них ловили з інструктором свою піну)) Відпустка пролетіла непомітно, на Балі ми звичайно ж обов'язково повернемося, але вже дивитися інші частини острова. А також Яву та Комодо острова, які нам настійно все рекомендували на Балі. Думаю в інші куточки Індонезії ми закохаємося не менш як Балі : )

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Коментарі (10) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар