Відгуки та розповіді про готелі Джімбарана

Розповіді туристів про Джімбаран додати розповідь
Шикарний
Сказати шикарно – нічого не сказати. Не знаю як передати побачене – це щось неймовірне! Види, заходи в цьому готелі в моїй пам'яті назавжди. Територія гігантська - багато пляжів, єдине, багато сходинок і за спекою іноді важкувато.
 •  4 роки тому
Відмінно відпочили))) Дякую адміністратору Ханне)))
Розповім про наші враження. Ми попередньо замовляли трансфер з готелю ( 12 $). Нас зустріла при заселенні адміністратор Ханна, усміхнена, чуйна, завжди готова прийти на допомогу і вона ж нас потім відвезла своєю машиною до Сануру на віллу для продовження відпочинку вже там, а також потім і в аеропор...
 •  6 років тому
Територія, номери, обслуговування все сподобалося. Реально перша лінія.
Готель дуже зелений, доглянутий, тихий, видно що господареві не наплювати на свій бізнес, Номер хороший, навколо різьблене дерево, для Азії власне не дивина, але все одно красиво.
 •  6 років тому
Готель огидний.Бруд і розруха
Готель огидний. Можливо коли він був новий, то був хорошим. Але зараз здається, з початку експлуатації до нього не прикладали руки. Готель дуже занедбаний і недоглянутий.
 •  7 років тому
На Балі самостійно. Частина 2.
Перша частина тут http://blogs. turpravda. ua/Apyatka/101009.html# Коли я збираюся їхати в незнайоме мені місце я вивчаю місцевість, напевно, ви теж робите так, - шукаю пам'ятки, які мені хотілося б відвідати, розглядаю карту, цікавлюся рельєфом, щоб не впертись несподівано по дорозі в якусь гору) З...
 •  9 років тому
Душовий готель. Двір та басейн вразили особливо!
Зупинялися лише на одну ніч. Розуміючи, що це двійка, я бронювала його лише як недорогий дах над головою поблизу аеропорту. Але жодних жахів, яких я очікувала від двійки, там нема.
 •  9 років тому
Найкращий готель Джимбарана!
учитель готель Джимбарана! Як завжди дуже довго вибирали готель для відпочинку, головні критерії вибору ґрунтувалися на гарному пляжі, розвиненою інфраструктурою, та спокійною обстановкою.
 •  11 років тому
Дуже гарний готель. Сервіс та харчування на 5+!
Дуже гарний готель. Сервіс та харчування на 5+! Припливи і відливи в Джимбаран практично не помітні, але хвилі сильні. Однак, якщо це не лякає, то можна із задоволенням "ловити" свою хвилю : ) Для тих, хто все ж таки боїться зайти у воду, в готелі є чудовий басейн з видом на море.
 •  11 років тому
Зелений, затишний готель за невеликі гроші
Дуже добре відпочила у цьому готелі з мамою. Поїздка до Індонезії була нашим першим виїздом в екзотичну країну. Готель знаходиться недалеко від моря, дорога пішки займе у вас приблизно 7 хвилин спокійним прогулянковим кроком.
 •  11 років тому
Показати ще »


Ще про Джімбаран