Відгуки та розповіді про готелі Кути

Розповіді туристів про Куту додати розповідь
Гарний тихий готель, у хорошому місці
Заселили швидко, номер був на першому поверсі з видом на холодний басейн. Готель не новий, але деякі номери оновлюються. У номері: телевізор, холодильник, ел. чайник, кондишон.
 •  4 роки тому
відмінне розташування, огидні номери (старий корпус)
Недорогий готель у чудовому місці. У 5-10 хвилинної пішої доступності всі розваги, включаючи чудовий пляж. Готель складається з кількох корпусів. У старому корпусі огидні номери: майже ніде не працюють нормально кондиціонери (дують але не охолоджують), важкий запах у санвузлі, періодично відключают...
 •  6 років тому
Фантастичний номер
Персонал - просто абсолютно прекрасні, щедрі та чудові люди, які як інший сказаний коментатор дуже доброзичливі та ввічливі, не взагалі нав'язливі. Номер був дуже чистим та новим з усім у хорошому стані, навіть новий телевізор.
 •  6 років тому
Відмінний російськомовний гід на Балі
У квітні 2014 року нам пощастило побувати на чудовому острові Балі. Про всі позитивні моменти цієї подорожі можна довго писати-хотілося б поділитися інформацією про екскурсійну частину програми.
 •  10 років тому
Відмінний готель
Відпочиваю із дружиною зараз у цьому готелі, насправді круто. Гарний та не дорогий готель. Океан близько (близько не куди) ресторани близько, ціни копійчані. Вечеря на двох у дрібних ресторанах зі звичайною їжею з двома фрешами, 15 дол.
 •  10 років тому
Басейн - найкраще, що є в цьому готелі. І чудова постіль)
Це був останній наш готель на Балі, заброньований на одну ніч, щоб приділити Танах-Лоту більше уваги. Посидіти на березі, побачити захід сонця, приплив, не поспішаючи насолодитися міццю океану.
 •  10 років тому
не найкращий варіант у Легіані
У цьому готелі ми з чоловіком проживали 7 днів з 6 по 15 квітня 2013 року. Як ми пізніше з'ясували, дана мережа готелів позиціонує себе як готелі для студентів. Це багато чого прояснює, але далеко не всі.
 •  11 років тому
не найкраще співвідношення ціни та якості
У готелі ми з чоловіком проживали з 24 березня до 2 квітня 2013 року. Цей готель вибрали як з дешевих, багато що не претендували, т. к. Майже всі відгуки говорили - оптимальне поєднання ціни та якості.
 •  11 років тому
Цей готель не в Куті! Пляж огидний.
Увага! Власного пляжу цей готель не має! Пляж Dreamland (New Kuta beach), розташований за 800 метрів від готелю, не придатний для нормального купання. Готель знаходиться не в Куті (всупереч своїй назві!
 •  11 років тому
Bali Mandira Beach Resort & Spa 4*
Добрий час! Пишу відгук від трьох сімей з дітьми, трьох, чотирьох та десяти років, які відпочивають у цьому готелі з 02.01. 13–13.01. 13г. Переліт із Шереметьєво рівно 12 годин, назад 13!
 •  11 років тому
Показати ще »


Ще про Куту