Добре відпочили

Написано: 25 Січня 2010
Час поїздки: 3 — 17 Січня 2010
Відпочивали з дружиною та братом з 3 по 17 січня. Готель Inna Putri Bali. Готель звичайно старуватий, відчувається, ремонту не було давно, але територія досить велика, красива, вся в зелені, привітний персонал. Номер нам дістався гарний, без претензій, а ось нашим друзям із Пітера довелося міняти, т. к. кондиціонер майже не працював, і сантехніка дуже стара. Сніданки так собі, але голодні ми не були (яєчня, тости, бекон, випічка, салати, джеми, фрукти, чай, кава). Та й на сніданку ми з 14 днів були разів у 8. Зазвичай з вечора наїдалися, і до обіду наступного дня вистачало, а ось перед екскурсіями снідали. Народ відпочиває різний, % 75 - російські, 10%-китайці, інші впереміш (італійці, французи, німці (куди без них)). Свята, тобто. різдво та старий новий рік відзначали у Куті, у різних клубах. Відірвалися по повній, особливо «Баунті», ми там безпосередньо з австралійцями запалили, навіть на барній стійці танцювали, коротше було весело. Потім на ранок поправляли здоров'я в океані. Плавання, після гулянки, це я Вам хлопців скажу здорово, краще ніж пиво, а якщо океан+пиво, взагалі відтяг повний. Обідали і вечеряли або в Балі Колекшен, праворуч від готелю, або в селі Буалу, зліва від готелю по дорозі до шлагбауму з охороною. У Балі Колекшн сподобався японський ресторан, меню різноманітне, всередині ресторану прохолодно, їжа смачна, ще й знижки дають, якщо добре настояти. А взагалі в Балі Коллекшн ціни досить високі, і ресторани в прайс не мають податок 21%, тому ми неприємно були цьому здивовані. У Буалу у всіх ресторанах ціна вже вказана з усіма відсотками, принаймні у тих ресторанах де ми були. А ми були в Май-Май, Какаду, Лагуні, Тропікал. Зазвичай ми їли до Какади. Він перебувати за іншою строною дороги, ніж усі інші, і десь подалі метрів на 30-50. Їжа у них смачна, різноманітна, ціни не високі, обслуга на рівні. Є російська кухня. Дуже класний борщ, не у всіх Московських ресторанах, вам такий подадуть. Дуже сподобався Бабі Гулінг (тільки не порційний), а повністю молочне порося. Замовляли за добу. З нашими Пітерськими друзями змолотили обидві щоки. У Лагуні не сподобалося, дуже багато претензій до їжі, і взагалі моя дружина як побачила там щура біля сцени, сказала що більше туди ні ногою, до речі, на пляжі багато туристів не дуже відгукувалися про цей заклад. Ще сподобався Май-Май, дорожчий ніж у Какаду, але їжа така ж смачна. Їздили в Куту в рестран Бабл Гам (він знаходився біля аквапарку). У ньому все стилізовано під фільм Форест Гамп, і цей фільм крутять у ресторані в режимі нон стоп). Там найсмачніші реберця, а також асорті з креветок.
Екскурсії брали у місцевих. Біля Какаду є місцеве бюро подорожей. Різні екскурсії, прайс російською, з докладним та дуже якісним описом екскурсій, ціни прийнятні, персонал досить добре розмовляє російською. Якщо берете там екскурсію, знижка на вечерю до Какади – 20%. Їздили на гарячі джерела (досить далеко, але цього того варте), два басейни з термальною водою, один гарячий, інший менший. І холодний басейн. Спочатку сидиш у гарячому (прийнятному) басейні, а потім стрибаєш у прохолодний. Просто кайф. І до речі ефект омолодження (рецепт з ковзана-гобунка) в наявності, моя була в захваті. Були в Улуваті, ліс мавп. Розповідати не буду в інтернеті багато правдивої інформації, одне скажу, варто з'їздити.
Ще їздили на дайвінг (заздалегідь знайшов сайт у Москві). Господар російський, інструктор нам попався той самий російський. Все поставлено на хорошому рівні, обладнання нове, програма занурень цікава. Ціна для орен вотер 2 занурення 125 доларів. Можна було на пляжі взяти у місцевих дайвінг, але я не ризикнув, хоча російські хлопці говорили, що все те ж таки на хорошому рівні.

А взагалі на Балі нам сподобалася: дуже гарна природа, цікава та своєрідна культура, дружелюбний та усміхнений (хоча не багато дивний) народ, заряд енергії на повну. Все сприяє повторному поверненню сюди.
Всього найкращого,
Єгор.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал