Моє Балі

Написано: 10 жовтня 2011
Час поїздки: 26 серпня — 16 вересня 2011
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 7.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 7.0
Почну з головного. Ми (я і дружина) дуже любимо Балі. Може тому буду трохи упередженим. Але хто читає мої відгуки, може помітити, що намагаюся бути об'єктивним. Тепер гаразд.
1. Готель.
Я вже якось писав, що якщо платиш 1-2 тис. доларів за 2 тижні відпочинку вимагати королівські апартаменти та обслуговування щонайменше несерйозно. Але за співвідношенням ціна-якість я поставив би тверде 4. Був я на Балі і в кращих готелях. Але все щодо. Так, ремонт дуже не завадив би, але чисто. Сантехніка працює. Тараканів немає (бачив один раз на сходовому прольоті). Забирають і змінюють рушники щодня. Ліжко через день. Чайові не вимагають! Чай, кава, вода у номері щодня. Можна навіть взяти добавку. У номерах досить сухо (здивувався). Беріть верхні поверхи – видно океан практично зі всіх номерів. Територія – велика та чиста. Вночі працюють басейни! Після вечері (або екскурсії) викупатися з пивком – супер! Пляж великий, океан йде, але купатися можна і за відливу. Змій хтось бачив у заростях біля рифів (читав у відгуках, що через них купатися не можна).

Тепер про погане. Найбрудніший пляж в окрузі. Правда поряд 5-ки, але все-таки...Сніданки не дуже, фрукти - кавуни, манго, дині, ананаси поперемінно. Овочі практично немає. М'ясо завжди можна знайти на катайському столі. Яєчня необов'язково, тому що є картопля, локшина, супи. Соки не фреш, але нормальні. Є молоко, йогурти. . . До речі, яєчня. У кухарів стандартні сковорідки – на 2 яйця. Якщо хочеш більше, візьми 2-3 тарілки, але не вимагай запхати більше яєць у сковорідку (не влазить! ). Так, найбільший мінус – китайці, але це особлива розмова. Хоча були і німці, і австралійці, і поляки. З Українців – лише ми! Познайомилися із сім'єю з Австралії – вони відпочивають саме у цьому готелі 16 років поспіль!
2. Ціни.
Ціни вразили. За 2 роки піднялися, мабуть, удвічі! Особливо на алкоголь. Ми летіли через Джакарту і "пролетіли" повз дьюті-фрі. Відчувалося! Змінився Балі коллекшн. Побільшало магазинів. Ціни практично як у супермаркетах. Тобто різниця невелика. Тож спеціально мотатися до Кути за шмотками не варто. Особливо з огляду на ціну за дорогу. Таксі залишилися з колишніми цінами. Кута 150 тис. рупій (з очікуванням), Улувату просять 200, Денпасар – 200-250. За день 30-40 $. Сам $ був 8200-8500 рупій. Краще міняти у Баулі. Де, до речі, і їсти. Вимагайте картки на знижки після першої вечері (до 20%). І немає некруток, як у Колекшн (хоча російський ресторан там дуже смачний! ). Вечеря від 150 рупій на двох. У російському - від 200. Пиво 27-30 тис. велика пляшка Бінтана. Можна обідати на березі. Дуже смачні салати з морепродуктами та місцевим супчиком. Пиво в Баулю на 3-4 тис. дешевше! У супермаркетах пиво та їжа дешевша, але, повторюю, без урахування проїзду. Чи варто спеціально? Шинка приблизно 80-100 тис. за кг.
3. Балі.
Це рай! Щоправда на любителя! Тиша, спокій, ставлення місцевих, природа - все сприяє саме відпочинку. Хто шукає розваг потрібно їхати до Таїланду. Кута теж галаслива, але дуже вже "молодіжна". Ми не старі, але скейти, хвилі, компанії "диких" австралійців, розтаманів під "травкою" – не для нас.
Висновок. Любіть Балі, приїжджайте не рахувати яйця та шукати тарганів, а відпочивати та насолоджуватися природою!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал