Балі !!!!! Хочу туди повернутись:)

Написано: 29 липня 2012
Час поїздки: 1 — 12 липня 2011
Кому автор радить готель: Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 7.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 9.0
Добридень! Були з чоловіком у липні 2011 року ("не сезон" як вважається, але дощі не напружували взагалі ніяк, йшли вночі близько години). Два тижні пролетіли як один яскравий спалах. Переліт тривалістю 12 годин навіть не помітили. Готель непоганий цілком, ціна виправдовує якість, єдине з чим у мене були проблеми це відкрити і налаштувати кран у ванній (ну дуже тугий), номер був Делюкс з видом на океан-шикарно! ! На сніданок я їла яєчню, як і багато інших, тому були черги за нею, асортимент небагатий, але це сніданок! ! ! Пляж дуже сподобався тим, що народу небагато, і ти не лежиш як у Туреччині людина на людині, людиною поганяєш. Океан-хвилі, це океан, іноді прибивало всяку всячину, у вигляді обгорток, пакетів та іншого побутового сміття. Рушники видають, все безкоштовно. Обідали у варунге (їжа для місцевих), а вечеряли з друзями в ресторанах, причому недорого, і різних. Двічі перекушували і до місцевих KFC. Найголовніше брали мотобайк напрокат на 5 днів, тому всім рекомендую, знали б і раніше взяли, і на ньому ж їздили в Куту, на дискотеки, ось там просто багато молодих австралійців. У готелі персонал є привітним. Взагалі все було супер, головне як ти належиш, так і до тебе! Якщо кому потрібен гід, місцевий балієць, який добре розмовляє російською, можу дати координати. Чи не дорогі екскурсії і т. д.
Найкрасивіші заходи сонця на набережній Джимбарана, величезні креветки і смачні лобстери на грилі!! ! ! Політ з парашутом, рафтинг на р. Аюнг та багато іншого...!!!!!! !
Обов'язково повернемося на Балі через 2-3 роки, а поки що до Туреччини з дитиною, тому що Балі це рай для закоханих, для дітей не передбачено, а шкода: (
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал