Відгуки та розповіді про готелі Ірландії

Розповіді туристів про Ірландію додати розповідь
Безкоштовний тур Дубліном
Потрапити на цей тур має кожен. Відкинемо умовності, концесії, мовні труднощі та побутові штампи настроїв. Тур від компанії Sandemans унікальний і в черговий раз наголосив на чудовій живучості та популярності.
 •  9 років тому
Ірландія – подорож смарагдовим островом. Частина 2. Під британською короною
А ми тим часом в'їжджаємо до Північної Ірландії – адміністративно-політичної частини Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, розташованої у північно-східній частині острова Ірландія.
 •  10 років тому
Ірландія – подорож смарагдовим островом. Частина 1. В Ірландській Республіці
«Ірландія приймає кожного, як свого – рідного, даючи при цьому можливість відчути істинний ірландський дух - гордий, незалежний, сповнений гідності» Ірландія (ірл.
 •  10 років тому
Комплекс «Крути Мохер»
Круч Мохер - це ще одна візитна картка і одна з природних перлин Ірландії. Вони успадкували своє ім'я від форту «Mothar», зруйнованого за часів Наполеонівських воєн через необхідність звести в Хегс Хед сигнальну вежу.
 •  10 років тому
Гора Бен Балбен
Гора Бен Балбен знаходиться в графстві Слайго, на крайньому північному заході Ірландії, в 10 кілометрах на північ від міста Слайго. Висота гори становить 527 метрів. Бен Балбен підноситься над усім графством Слайго і є його символом.
 •  12 років тому
Показати ще »