Відгуки та розповіді про готелі Ізраїлю

Розповіді туристів про Ізраїль додати розповідь
Поїздка до Ізраїлю з Шарм-ель-Шейху
Давно мріяли з дружиною потрапити в Єрусалим, щоб відвідати Святі місця. Потрапити безпосередньо в Ізраїль, щоб не через Єгипет, дорого, хоча це, на мою думку, найкращий варіант познайомитися з Ізраїлем, його специфічним ритмом життя, місцевими звичаями, природою.
 •  4 роки тому
Прогулянка Тель-Авівом
Назва міста Тель-Авів перекладається як пагорб весни. Але місцеві кажуть, що це «місто нон-стоп» і це визначення повністю відповідає істині: життя тут не завмирає ні вдень, ні вночі.
 •  5 років тому
Небо над Ізраїлем
Фото одного заходу сонця в Ізраїлі.
 •  5 років тому
Ізраїль, друга поїздка
Щойно з'явилася можливість вирушити у подорож, незамислюючись знову обрала Ізраїль! Дуже вже запала в душу перша поїздка. Переліт швидкий, невтомний – 2 години та 45 хвилин (з Києва).
 •  5 років тому
Як ми застрягли на кордоні між Єгиптом та Ізраїлем
Це було давно, ще до ковіда. Ми були в Ізраїлі двічі. Коли відпочивали у Єгипті, купували екскурсію до Ізраїлю. Двічі брали у гіда, вдруге у друзів, в екскурсійній агенції.
 •  2 роки тому
Тернистий шлях на Землю Обіцяну
Ізраїль, Ізраїль, Земля типу Обіцяна! І який чорт мене туди поніс? Прогулянка в порту Яффе Та не чорт, а мій друг купив мені квитки, типу прилітай, подивишся, як тут у нас на Ізраїльщині!
 •  5 років тому
Ізраїль, Мрії здійснюються!
Довго мріяла побувати у цій чудовій країні! І ось мрії збуваються)) був куплений тур по всіх визначних місцях та містах. Відразу скажу вражень мільйон, від місць відвідуваних так само і від людей.
 •  5 років тому
Єрусалим - найубогаша столиця, яку я відвідувала
Відпочинок в Єгипті був чудовим, якщо не включати туди нашу останню екскурсію до Єрусалиму. Ми відпочивали в готелі TUI Club Magic Life, і наш готель Ной Абу Леле порадив кілька екскурсій, від яких ми були в захваті, але не від останньої.
 •  6 років тому
Ізраїльські враження
18 квітня 2018 року їздили на екскурсію до Ізраїлю з Єгипту. Ми жили у Тебе. Автобус забрав нас уночі, за 20 хвилин були на кордоні. Автобус великий, решта туристів їхали з Шарма вже близько 5 годин.
 •  5 років тому
БІБЛЕЙСЬКІ МІСЦЯ ЄРУСАЛІМА (самостійно)
         Ізраїльські пригоди Після повернення в голові був вихор усіляких вражень: від затримання в аеропорту до в'язниці Христа, гробниці Богородиці та побаченого дива у Храмі Гробу Господнього… Але давайте без утомливих описів «біблейських істин» почнемо спочатку.
 •  7 років тому
Показати ще »