Відгуки та розповіді про готелі Єрусалима

Розповіді туристів про Єрусалим додати розповідь
Поїздка до Ізраїлю з Шарм-ель-Шейху
Давно мріяли з дружиною потрапити в Єрусалим, щоб відвідати Святі місця. Потрапити безпосередньо в Ізраїль, щоб не через Єгипет, дорого, хоча це, на мою думку, найкращий варіант познайомитися з Ізраїлем, його специфічним ритмом життя, місцевими звичаями, природою.
 •  4 роки тому
Єрусалим - найубогаша столиця, яку я відвідувала
Відпочинок в Єгипті був чудовим, якщо не включати туди нашу останню екскурсію до Єрусалиму. Ми відпочивали в готелі TUI Club Magic Life, і наш готель Ной Абу Леле порадив кілька екскурсій, від яких ми були в захваті, але не від останньої.
 •  5 років тому
Відгук про готель Jerusalem Panorama Hotel
Переваги готелю: 1. Найголовніша перевага – чудовий вид із вікна через Кедронську долину на Єрусалим: на Старе місто, Храмову гору, Сіон. За цим критерієм ми вибрали цей готель.
 •  5 років тому
Jerusalem Inn Smart hotel - чудовий міні-готель, Wi-Fi ввечері в номерах слабенький.
Проживали в міні готелі Jerusalem Inn Smart hotel на другому поверсі в кімнаті 225. Номер досить просторий. Є холодильник, електричний чайник та чайний набір. При розміщенні керувався рекомендаціями тур оператора, тому що відгуків практично не знайшов.
 •  6 років тому
Гарний відпочинок на Пхукеті
Відпочивали вдвох із дружиною. Вибирали готель спеціально посередині острова чтби можна було легко дістатися до будь-якої точки на орендованому скутері. Сподобався цей готель.
 •  6 років тому
БІБЛЕЙСЬКІ МІСЦЯ ЄРУСАЛІМА (самостійно)
         Ізраїльські пригоди Після повернення в голові був вихор усіляких вражень: від затримання в аеропорту до в'язниці Христа, гробниці Богородиці та побаченого дива у Храмі Гробу Господнього… Але давайте без утомливих описів «біблейських істин» почнемо спочатку.
 •  6 років тому
готель сподобався
мені сподобався сервіс, харчування, місцезнаходження. не перебували в готелі довго. гарний вигляд
 •  5 років тому
Незабутній відпочинок в Ізраїлі.
Дорогі друзі! Хочу поділитися своїми враженнями про Ізраїль! Відпочивали 10 днів усією сім'єю. Перед від'їздом довго вирішували взяти організований тур чи на місці звернутися до приватного гіда?
 •  7 років тому
Єрусалим – обов'язковий до відвідування.
Ізраїль залишив неоднозначне враження. Тель Авів- як пляжний відпочинок не кращий варіант. Є інші країни, що найбільш підходять для пляжного відпочинку, щоб насолодитися Середземним морем.
 •  7 років тому
Чудовий Ізраїль
Відпочивав два тижні в Ізраїлі. Чудова країна, самобутня культура, незвичайні люди. Єрусалим, стіна плачу Відразу вирішили, що готелі знімати не будемо, тому через сайт зв'язувалися з власниками квартир та знімали житлоплощу.
 •  7 років тому
Показати ще »


Ще про Єрусалим