Запитання про ІзраїльКраїни та міста

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Ізраїль
Доброго вечора, (3 дорослих 2 дитини) наприкінці жовтня плануємо поїздку Бат-Ям, може хто підкаже де краще забронювати квартиру на 2 тижні, заздалегідь дякую
7 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Як виїхати з Ізраїлю, що для цього потрібно? Який шлях коротший? І т.д.
9 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Добридень! хочемо самостійно відвідати Ізраїль у жовтні, порадьте-де краще бронювати готелі, щоб відпочити на середземному морі та поїздити на екскурсії. Хотілося б побувати і в Єрусалимі, і в Хайфі, та й природно в Тель-Авіві.
10 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Збираюся з дружиною до Ізраїлю наприкінці серпня – на початку вересня. Їдемо вперше. Збираємось їхати дикунами, хочемо на кілька днів у Єрусалим, Йорданію, Ейлат, Мертве Море. Усього будемо до 10 днів. Цікавить відпочинок на морі та відвідування цікавих місць. Порадьте де дешевше знімати житло? Скільки брати із собою грошей? Куди краще сходити? Де краще їсти? Може якісь особливості?
10 років тому  •  7 підписників 12 відповідей
Підкажіть будь ласка, я була в Ізраїлі 2-го тижня, чи можу я повернутися туди через півтора місяці?
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Чи можна їхати на екскурсію Ізраїлем, якщо я була в Арабській країні? [email protected]
10 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
їдемо самі святими місцями. що потрібно знати і куди обов'язково сходити православним
11 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Їду самостійно, у справах. Потрібна недорога найменша квартира
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Хочемо з чоловіком наприкінці вересня з'їздити на відпочинок, але як неприємних наслідків винайняти квартиру не вигадали. Панове відпочиваючі "дикуном" порадьте, може у кого є житло з приємними враженнями, тоді буду вдячна.
12 років тому  •  6 підписників 3 відповіді
Збираємось в Ізраїль у жовтні 2012р., орендодавці вже вимагають бронювати житло, лякаючи наближаючим сезоном (при цьому 30% вартості від оренди за броню при нашій відмові про відвідання країни не повертається). Однак, за 7 місяців я не можу передбачити чи поїздка складеться, одна справа здати авіаквитки, інше втратити ще й вартість бронювання. І де гарантія, що не виникнуть обставини з боку орендаря? Хто-небудь стикався з подібним бронюванням?
12 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
чи потрібно оформляти візу для поїздки до родичів до Ізраїлю -якщо їде одна дитина 16 років (паспорт України та проїзний закордонний документ є) які документи потрібні для гостьової поїздки?
12 років тому  •  6 підписників 9 відповідей
Хочу з Нетанії поїхати до Єрусалиму до Старого міста. Думаю, це обійдеться дешевше, ніж купувати екскурсії у когось. чи ні? Імовірно, готель у Нетанії буде у мене Ginot Yam. Тому замислююся про те, на чому і за яку ціну (бажано автобусом) доїхати до Старого міста. Таксі так розумію вийде дорого.
13 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Начебто хтось казав, що несер чи шерут ( маршрутне таксі ) розвозить до будь-якого готелю. Але одна знайома приїхала і каже, що її не довезли метрів 100, хоч її готель у центрі. А готель в якому я збираюся зупинитися Mount of Olives, знаходиться на Олійній горі (увечері туди транспорт міський не ходить і дуже крутий підйом на гору). Як туди добратися? Хто знає, чи їде туди маршрутки з аеропорту, саме до цього готелю. Може у кого є досвід. Таксі, зрозуміло, але дорого, цей варіант поки що виключаю.
13 років тому  •  3 підписника 15 відповідей
Підкажіть, якщо немає можливості отримати запрошення до Ізраїлю, і немає бажання брати путівку від фірми, то як можна потрапити до Ізраїлю для двотижневого відпочинку? Чи буде достатньо роздрукованої інформації про бронювання готелю? І з якими документами мене пропустять на кордоні?
13 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Будь ласка порадьте. Щоб недорого та пристойно зупинитися у передмісті Тель-Авіва? Не хочеться прив'язувати до турагенств і харчування в готелях.
13 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
мій телефон - 054 21 005 21 Дякую за швидку відповідь.
13 років тому  •  2 підписника 4 відповіді
Чи не безпечно летіти самим не купуючи тур, скільки коштує таксі до готелю, чи потрібна вмза, чи можна в готелі кпити екскурсії? Якщо можна дайте відповідь на загальні питання.
13 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
хочу поїхати з Єгипту до Палестини на 3-4 дні. Де краще зупинитися у Палестині, думаю у Віфлеємі. Як краще пересуватися Палестиною
14 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
Їдемо самостійно, плануємо поїздом дістатися до Нетанії (поїзд з пересадкою переходити на іншу платформу не треба), як купується квиток відразу до станції призначення або 2 квитки спочатку до стикувальної, потім до Нетанії?
14 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Прилітаємо вдень. У Нетанії готель Палас. Скільки коштує проїзд? відповіді на таксі не пропонувати, цим видом транспорту і так зрозуміло.
14 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
Збираємось відпочити на морі (ймовірно, в Хайфі), 2 дорослих та дитина 14 років? Хотіли б зупинитися в приватному секторі, ближче до моря.
15 років тому  •  11 підписників 12 відповідей
дуже цікавить чи варто їхати, + і -
15 років тому  •  2 підписника 4 відповіді
Збираємось в Ізраїль, але як дорого через туроператора
16 років тому  •  10 підписників 19 відповідей
Будем отдыхать в Хайфе, и хочется съездить в Иорданию (в Амман) - слышала что только около Эйлата можно переехать границу, правда ли это,неужели это единственное место?
16 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Усі запитання
ще