Відгуки та розповіді про готелі Тель-Авіва

Розповіді туристів про Тель Авів додати розповідь
Чому я полюбила The Drisco Hotel Tel Aviv
У Тель-Авіві я зупинилася в готелі, чия історія починається в 1866 році - понад 150 років тому, коли ні Ізраїлю, ні Тель-Авіва не було, а перший розкішний готель для заможних іммігрантів, які перебувають в американській колонії Яффо, вже був.
 •  5 років тому
Прогулянка Тель-Авівом
Назва міста Тель-Авів перекладається як пагорб весни. Але місцеві кажуть, що це «місто нон-стоп» і це визначення повністю відповідає істині: життя тут не завмирає ні вдень, ні вночі.
 •  5 років тому
Небо над Ізраїлем
Фото одного заходу сонця в Ізраїлі.
 •  5 років тому
Ізраїль, друга поїздка
Щойно з'явилася можливість вирушити у подорож, незамислюючись знову обрала Ізраїль! Дуже вже запала в душу перша поїздка. Переліт швидкий, невтомний – 2 години та 45 хвилин (з Києва).
 •  5 років тому
Рекомендую: готель хороший
Залишилася гарної думки про готель Residence 26. Брала на 8 ночей, заплатила приблизно до 520 $. Для Тель-Авіва це гроші. Погодьтеся, що місто дуже дороге. Все життя в Ізраїлі дороге.
 •  5 років тому
Отзыв об отеле The Maison
Специфіка цього готелю в тому, що тобі кажуть код, ти сам заходиш та поселяєшься. Німа няких людей та черг, нічого не очікуєшь. На ті гроші, на які я зняв, номер був нормальний.
 •  5 років тому
The Alexander Tel Aviv Hotel - Вас обов'язково обдурять, а персонал готелю ігноруватиме Вас!!
В Alexander Tel Aviv Hotel ми зупинялися в період з 30.10-08.11. 2018 року. Ми вже зупинялися і жодного разу в цьому готелі нам подобалося: гарне розташування, близькість до моря, хороші сніданки і смачна випічка і, як раніше здавалося, доброзичливий персонал.
 •  5 років тому
Крадуть у номерах із сейфа гроші
Зупинялися в готелі LEONARDO ART м. Тель-Авів з 29.10. 2018 р. по 07.11. 2018 р. У перший же день з 29 на 30 жовтня із СЕЙФА в номері було викрадено велику суму грошей у валюті.
 •  6 років тому
Чудовий Готель! Мої найкращі рекомендації!
Шановні мандрівники! Раджу звернути увагу на Готель ARMON YAM після проведеної реконструкції: модний інтер'єр, чудова кухня, ідеальна чистота та обслуговування. Я вже другий день отримую задоволення!
 •  6 років тому
Прекрасне місце розташування!
Дуже сподобався готель, все було на рівні! У номері сподобалися яскраві підсвічування по всій кімнаті. За 5 хвилин ходьби від Ротшильда і за дуже справедливою ціною! Ми заплатили 1700 шекелів за 5 ночей!
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Тель Авів