Обов'язково повернуся.

Написано: 15 грудня 2010
Час поїздки: 25 жовтня — 3 листопада 2010
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Інфраструктура: 8.0
У 2008 році, відпочиваючи в Хургаді, я на добу злітала на екскурсію до Ізраїлю.... і вирішила, що обов'язково повернуся. І ось на осінні канікули 2010 повернулася разом із сином 10 років. Відпочивали дикуном. Квитки купила в El Al, готель забронювала ще навесні на booking. com і, звичайно, дуже сподівалася на скасування віз. Але хоч цього й не сталося – ми все одно полетіли. Переліт був не стомлюючим. Готель - найпростіший 2 зірки, але чистий і все необхідне було (мінікухня, телевізор, кондиціонер, ванна та. . . гостинна господарка). Розташування готелю чудове - 5 хвилин і ми на найкращому пляжі Тель-Авіва (між готелями Шератон та Ренесанс). Екскурсії купувала теж в Ізраїлі в Метроклаб (Мертве море+Массада, Єрусалим+Віфлеєм, Хайфа+Акко+Рош-Ха-Нікра), залишилися задоволені (дешевше, ніж пропонують у Києві). Моя шкільна подруга змогла привезти нам велосипеди, і я з сином об'їздила всю набережну Тель-Авіва + парк на річці Яркон. Звичайно, якби не великі, ми не змогли б побачити так багато і закохатися в Ізраїль.
Нескінченна велодоріжка вздовж узбережжя та парку – просто чудова, гранатовий та апельсиновий фреш (за смішними цінами) – дуже смачно та корисно, жовтневе сонце таке лагідне, безкоштовні тренажери вздовж усього узбережжя – супер! Було дуже легко та комфортно.
Кіндер просто закохався в Ізраїль (хоча за свої 10 років бачив уже багато країн). Тепер чекаємо наступний жовтень і.... привіт Ізраїль!! ! !
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал