Відгуки та розповіді про готелі Індії

Розповіді туристів про Індію додати розповідь
Достойна поїздка для бравих мандрівників
Наскільки б голосно не звучала фраза "Підкоряти Берлін", але на тлі подорожі моїх батьків, яка недавно успішно завершилася, підкорення Берліна це просто відрядження. Якщо хтось не знає, то мої батьки ведуть негласну гонку за кількістю відвіданих країн.
 •  4 роки тому
Індія по-португальськи
Гоа (Північний) 10-20 лютого, пляж Морджім, готель Manthan Beach Resort (колишній Manthan Yogic Village). Виліт та приліт:  авіакомпанія Росія. Вилетіли з Внуково о 23 год без затримок.
 •  6 років тому
Тадж Махал з Моя Азія Тури
Всім доброї доби! Пройшло вже 3 місяці після поїздки на північ Індії, і я хочу поділитися своїми думками. Всім, хто сумнівається, "їхати-не їхати" присвячую цей пост. Не реклама, це бажання вмовити.
 •  6 років тому
Якщо не шукати мінуси, можна дуже добре відпочити))).
В Азії ми вже бували, тому збираючись до Індії ми не сподівалися побачити там європейський рівень та чистоту. Готель взяли на першій лінії: у Морджімі. У день приїзду, яка накопичилася втома і недосипання після перельоту, обідали і вечеряли на пляжі в Шеках.
 •  6 років тому
Смеркало 2. Індійські враження
Смеркало 2. Індійські враження.    Не знаю, як у вас, шановні читачі, а в мене постійні труднощі з прологом. Ну, типу, як розпочати чергову розповідь. Не можна без передмови, з місця в кар'єр.
 •  5 років тому
незвичайний відпочинок
водоспад(вибачте, не пам'ятаю назви) коли ми з сестрою вирішили поїхати на Гоа, почитавши відгуки інших туристів, склалося враження, що ми їдемо десь до Одеси))))) але ми не з боязкого десятка, як кажуть) ризикнули і полетіли.
 •  7 років тому
Контрасти
«МІРАКЛЬ»: «Культурна спадщина Південної Індії», 17 листопада – 5 грудня 2016 року. Дорожні нотатки.                                                     " Доля розпорядилася скласти їх уже у складі групи.
 •  7 років тому
Троє в човні, злидні та собаки. Завершення
Початок тут >>> Завдяки майже повному штилю, нам вдалося перетнути бухту і забратися на каміння, що прикриває її з півдня. Рятувальнику не було до нас жодної справи, ми цього разу й не бачили.
 •  7 років тому
Троє в човні, злидні та собаки. Частина 6
Початок тут >>> Пляж був чудовий! Ми побачили безліч прекрасних пляжів, але цей був прекрасніший за всіх найпрекрасніших! І пустельний, але водночас не безлюдний. Невеликий та затишний.
 •  7 років тому
Троє в човні, злидні та собаки. Частина 5
Початок тут >>> Майкла, було, думка запитати в індуса дорогу, але я її відкинула, як невдалу. Натягнувши на обличчя посмішку, змусила себе сказати Хелло. Індус відповів. У гущавині стояли ще два мощі.
 •  7 років тому
Показати ще »


Зараз в Індії

  до 2 лютого 2034