Користувацька угода

Правила користування сайтом www.turpravda.ua (також доступний за адресами www.turpravda.com, www.turpravda.ru, www.turpravda.lv).

1. Загальні положення 1.1. Сайт «turpravda.ua» (далі – Сайт) – це інформаційний ресурс відгуків туристів про подорожі.
1.2. Сайт надає своїм користувачам, зареєстрованому в порядку, встановленому адміністрацією порталу, можливість писати відгуки, запитання, відповіді, коментарі, нотатки про подорожі, коментувати записи інших користувачів, публікувати фотографії, відео та інші матеріали.
1.3. Сайт не несе відповідальності за будь-які дії користувачів, що виражаються у порушенні прав на інтелектуальну власність інших користувачів або третіх осіб, а також будь-якому іншому порушенні законодавства України. Усю повноту такої відповідальності несе користувач, який розмістив інформацію, яка порушує права третіх осіб чи інших користувачів.
1.4. Сайт не відповідає за збереження розміщеної користувачами інформації, за безперервну можливість доступу до цієї інформації, та за будь-які події та дії адміністрації Сайту або третіх осіб, що спричинили знищення, пошкодження, некоректне відображення розміщеної користувачами інформації та інші наслідки такого роду.

2. Правила розміщення відгуків на сайті ТурПравда 2.1. Ці Правила регламентують розміщення всіх типів публічної, не персональної інформації, а саме, відгуки, розповіді, запитання, відповіді, повідомлення у форумі, коментарі, фотографії та відеоролики (далі - Відгуки) відвідувачів сайту www.turpravda.ua (далі - Сайт).
2.2. Ви можете розміщувати Відгук тільки в тому випадку, якщо Ви є його автором і маєте всі права на цей Відгук. При цьому Ви повинні мати можливість документально підтвердити ці права за необхідності.
2.3. Розміщуючи Відгук на Сайті, Ви безоплатно передаєте Адміністрації Сайту право використовувати та розпоряджатися цим Відгуком, повністю або частково, в межах та за межами даного ресурсу, в тому числі надавати до Відгуку широкий доступ, а також право публікувати Відгук на інших сайтах, у пресі тощо. 2.4. Постарайтеся, щоб ваш відгук був інформативним і повним. Відгук, переважно, повинен оповідати про Об'єкт відгуку.
2.5. Адміністрація має право відмовити в публікації Відгуку, відкоригувати або доповнити опублікований Відгук, а також видалити опублікований раніше Відгук, із зазначенням або без вказівки причин.
2.6. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст та достовірність Відгуків та не бере участь у судових та будь-яких інших розглядах між третіми особами у зв'язку з розміщенням Відгуків на Сайті.
2.7. При публікації Відгуку Адміністрація Сайту згадує ім'я та/або нік автора, вказані ним під час розміщення Відгуку. При цьому Адміністрація Сайту не зобов'язана встановлювати чи перевіряти авторство Відгуку.
2.8 Щоб видалити відгук, надішліть запит на видалення через форму на help.turpravda.ua з обґрунтуванням Вашого прохання.
2.9 Правила можуть змінюватися Адміністрацією Сайту без будь-якого спеціального повідомлення. Актуальна угода користувача буде за адресою www.turpravda.ua/info/terms.html.

3. Правила поведінки користувача на Сайті Права Користувача:
3.1. Користувач має право завантажувати на Сайт тексти, посилання на відео-файли, фото-зображення, за умови володіння правами на дані матеріали, а також керуючись виключно п.2 цієї угоди.
3.2. Користувач має право коментувати матеріали інших користувачів, а також брати участь в оцінюванні матеріалів, розміщених на Сайті.
Користувач зобов'язаний:
3.3. Розміщувати лише таку інформацію, володарем прав на яку він є.
3.4. При розміщенні інформації, автором якої є інша особа, вказати цю особу у порядку, встановленому законодавством України.
3.5. Не розповсюджувати інформацію, що розпалює расову, релігійну чи іншу ворожнечу, а також іншу інформацію, за поширення якої законодавством встановлено відповідальність. Також не використати ненормативну лексику.

4. Правила для Адміністрації Сайту 4.1. У будь-який час без попередження та повідомлення адміністрація Сайту має право видалити матеріали будь-якого виду, якщо є підстави вважати, що їх розміщення порушує права інших користувачів, третіх осіб, або законодавство України, або з будь-яких інших мотивів.
4.2. У будь-який час, без підстав, попередження або повідомлення адміністрація Сайту має право заблокувати користувачеві можливість завантажувати або створювати матеріали (статті, розповіді тощо), у разі порушення ним умов цієї угоди, а також обмежити доступ до інформації, розміщеної користувачем, заблокувати або видалити обліковий запис користувача.
4.3. Адміністрація має право без пояснення причин відмовити в реєстрації нового користувача, у тому числі обліковий запис якого раніше було видалено за порушення умов цієї угоди.
4.4. Адміністрація має право використовувати інформацію, розміщену користувачами на Сайті, з метою ілюстрування інших матеріалів Сайту, а також змінювати їх та переробляти для цієї мети. Діями щодо розміщення інформації на сайті користувач однозначно і явно підтверджує, що згоден на таку умову. Адміністрація у такому разі зобов'язана розмістити гіперпосилання на обліковий запис Користувача, що розмістив матеріал.
4.5. Адміністрація має право розміщувати посилання на будь-яких сторінках сайту на матеріали, створені або розміщені користувачами на Сайті.
4.6. Адміністрація має право доводити до відома користувачів інформацію про послуги, що надаються третіми особами, у тому числі за допомогою розсилки електронною поштою, розміщення на сторінках Сайту банерів, посилань та будь-яким іншим способом.
4.7. Адміністрація Сайту не здійснює перевірку всіх матеріалів, що розміщуються користувачами, перед публікацією (премодерація) через відсутність технічної можливості, однак залишає за собою право перевірки окремих матеріалів.

5. Відповідальність 5.1. Будь-які збитки, які Користувач може зазнати у разі навмисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Адміністрацією сайту не відшкодовуються.
5.2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за:
5.2.1. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок у телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.
5.2.2. Належне функціонування Сайту, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе жодних зобов'язань щодо забезпечення користувачів такими засобами.

6. Порушення умов користувальницької угоди 6.1. Адміністрація сайту має право розкрити будь-яку зібрану про Користувача даного Сайту інформацію, якщо розкриття необхідно у зв'язку з розслідуванням або скаргою щодо неправомірного використання Сайту або для встановлення (ідентифікації) Користувача, який може порушувати або втручатися у права Адміністрації сайту або права інших Користувачів Сайту.
6.2. Адміністрація сайту має право розкрити будь-яку інформацію про Користувача, яку вважає за необхідну для виконання положень чинного законодавства або судових рішень, забезпечення виконання умов цієї Угоди, захисту прав або безпеки назви організації, Користувачів.
6.3. Адміністрація сайту має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство України вимагає чи дозволяє таке розкриття.
6.4. Адміністрація сайту має право без попереднього повідомлення Користувача припинити та (або) заблокувати доступ до Сайту, якщо Користувач порушив цю Угоду або умови користування Сайтом, що містяться в інших документах, а також у разі припинення дії Сайту або через технічну неполадку або проблему.
6.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Сайту у разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди або іншого документа, що містить умови користування Сайтом.

7. Вирішення суперечок 7.1. У разі виникнення будь-яких розбіжностей чи суперечок між Сторонами цієї Угоди обов'язковою умовою до звернення до суду є пред'явлення претензії (письмової пропозиції щодо добровільного врегулювання спору).
7.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її отримання письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.
7.3. У разі неможливості вирішити спір у добровільному порядку будь-яка із Сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, які надані ним чинним законодавством України.

8. Додаткові умови 8.1. Адміністрація сайту не приймає зустрічних пропозицій від Користувача щодо змін цієї Угоди.