Відгуки та розповіді про готелі Ірану

Розповіді туристів про Іран додати розповідь
Зіккурат
Зіккурат означає дорога на небеса, вони були збудовані стародавніми шумерами, аккадцями, ассірійцями, еламітами, еблайтами та вавилонянами для місцевих релігій, переважно месопотамської релігії та релігії еламітів.
 •  4 роки тому
Дивовижні тераси лікувального джерела!
Красиві джерела, також відомі як барвисті джерела, приваблюють багато туристів. Цей об'єкт вважається унікальним в Ірані та рідкісним у світі. У перекладі з перського "Бадаб" означає "мінеральна вода".
 •  5 років тому
Подорож у давнину. Персії. Іран
О, чудова, прекрасна Персія! Оспівана поетами, велична і могутня! Побачити на власні очі, пройти слідами слави найбільшої держави, доторкнутися до найдавнішої цивілізації.
 •  6 років тому
Гірський Трекінг
Масулі - село на північному заході Ірану, в провінції Гілян. Історичне та туристичне місто Масулех є одним із обширних та прохолодних районів північного Ірану з туманною погодою, прохолодним літом та сніговими зимами.
 •  5 років тому
Іран - Південний Азербайджан
відпочинку: квітень 2016 Дібралися з Баку до кордону на машині за 3 години. прикордонне місто Білясувар ділиться на двоє. є Азербайджанський Білясувар та Іранський Біля Сувар.
 •  6 років тому
Іран - скарби Персії
                              «МІРАКЛЬ»: «ІРАН – СКАРБНИЦЯ ПЕРСІЇ» 27.9 – 11.10 10. Повернувшись із чергового турне, як завжди взявся за перо. І раптом виявив: писати нема про що.
 •  8 років тому
Неймовірний Іран
Кілька місяців тому почала замислюватися над тим, де і як провести свої травневі свята. Хотілося чогось цікавого та оригінального. Після тривалих пошуків та роздумів зупинилася на такій країні, як Іран.
 •  8 років тому
Книга "Незабутній Іран". Розділ 15. Мешхед
Рекордний одноденний автостоп Повернувшись із Йезда до Кермана, я відпочивав після вечері і дивився телевізор. В одній із передач транслювали виступ іранського духовного лідера, поєднуючи його з показами святих місць та людей, які збиралися на площах, молилися та слухали проповіді у мечетях.
 •  11 років тому
Показати ще »