Запитання про Ісландії

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Ісландії
Здрастуйте, загалом лечу у свій перший політ, і є питання з приводу ручної поклажі, багаж не оплачував, хочу випробувати долю і сподіваюся рюкзака мені вистачить)) лечу МАУ у Вільнюс, і потім Рейк'явік WizzAir Питання про предметак/продукти що хочу взяти, за рідину я так зрозумів що потрібно фасувати в пляшках до 100мл - зубна паста, верстат (читав, як 1 можна) - термочашка (без рідини) - речі, куртка, фліска тощо (будуть упаковані у вакуумні пакети) це стд набір, далі цікавіше) - кип'ятильник 12В працюючий від прикурювача - їжа, як я зрозумів готову можна брати, а як щодо неготовий, ну наприклад там умовно пакет гречки, мівіна, кава запечатана, батончики - медикаменти (бинт, жарознижувальні порошки, льодяники)
6 років тому  •  8 підписників 13 відповідей
Вітаю, друзі! Планую свою поїздку, і хочу взяти авто в оренду на 10 днів. що таке франшиза вибрав я авто, ціна влаштовує, депозит страховий теж всі норми, але ось сума франшизи (3000+ євро).. виходить ця сума повинна бути на кредитці і буде заморожена? чи я щось не так розумію? плюс, вислухаю будь-які інші поради щодо оренди авто, може сервіси/прокатні контори підкажіть
6 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Вітаю! Цікаво, зараз у цій країні криза – це не буде стоп фактором для поїздки до Ісландії? У сенсі в період кризи навіть буде дешевше з'їздити в цю країну зараз, ніж потім, коли їх економіка відновиться? Хто зможе підказати де можна зупинитися, скільки коштуватиме поїздка днів на 5? Заздалегідь дякую!
16 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Хочемо з'їздити з чоловіком та сином 3-х років до Ісландії на різдвяні свята. Не вдалося знайти жодного відгуку про відпочинок з малюками. чим їх там можна розважати, наскільки комфортно подорожувати екскурсіями, харчуватися і. будемо вдячні всім, хто поділиться досвідом.
17 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Усі запитання
ще