Відгуки та розповіді про готелі Італії

Розповіді туристів про Італію додати розповідь
Що таке «не щастить», і як із цим боротися!
червень 2019 року. Спроба номер 1.   Ура, за лоукостом тарифу МАУ можна взяти зовсім недорогі квитки в Рим, як добре, що у нас безвіз і подорожувати так легко, взяв квитки і через рік дешево полетів!
 •  2 роки тому
Взагалі, в Італію цього разу я не збиралася... Мілан. Продовження
Початок тут >>> Повертаюся назад. Церква Санта-Марія-делле-Граціє нарешті відкрита. Тільки в ній настільки мало світла, що фотографувати практично неможливо, можна сказати, марно.
 •  2 роки тому
Вообще-то, в Италию в этот раз я не собиралась…
Вообще-то, в Италию в этот раз я не собиралась. Нет, я, конечно, рассматривала маршрут по Италии... Но точно не стандартный набор городов: Милан, Рим, Венеция… Я мечтала о разных странах Европы.
 •  2 роки тому
Сицилія. Частина 4. Сиракузи
Сицилія. Частина 1. Джардіні-Наксос >>> Сицилія. Частина 2. Катанія >>> Сицилія. Частина 3. Таорміну >>> У Сіракузи (італійська назва Сіракуза) ми вперше поїхали у травні з Джардіні-Наксоса, у неділю на автобусі.
 •  3 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 14. Рим. Останні півдня навколо форумів
Продовження. Початок тут >>> В останній день у Римі чіткого плану подорожі містом не було, автобус в аеропорт о 16.00, до цього вирішили пройтися по прилеглих місцях, підкупити продукти додому, а там – як вийде.
 •  4 роки тому
Апулія плюс трохи Риму. Частина 14. Рим. Квірінал
Продовження. Початок тут >>> Трохи перепочивши в готелі, вирушили в бік Квірінальського пагорба. Від Есквілінського обеліска біля Санта-Марія-Маджоре починається довга неширока віа Агостіна Депретіса, після перетину з Віа Націоналі,  перехідна потім на вулицю «Чотирьох фонтанів».
 •  4 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 13. Рим. Базиліки Латерана
Продовження. Початок тут >>> У нас у Римі залишалося ще півтора дні до від'їзду. Цього дня ми спочатку вирішили, як говорив Хоботов з «Покровських воріт», «Дивитись фрески Новодівичого монастиря», тобто базилік Латеранського пагорба, тим більше, що від нашого номера це зовсім близько.
 •  4 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 12. Рим. Авентін та Аппієва дорога
Продовження. Початок тут >>> У цей день чіткого плану подорожі містом не було, вирішили пройтися знайомими місцями, а там – як вийде. День видався сонячним, йдемо по критих галереях палаців, що оперізують Площа Вітторіо Еммануїла.
 •  4 роки тому
Апулія плюс трохи Риму. Частина 11. Недільна прогулянка Римом (закінчення)
Продовження. Початок тут >>> Отже, вирішили дивитися картини Караваджо. З площі Навона через маленький провулок виходимо на вулицю Корсо Рінашіменте, це теж одна з вулиць, прокладених у роки Муссоліні.
 •  4 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 10. Рим. Недільні прогулянки (продовження)
Продовження. Початок тут >>> Продовжували свою недільну прогулянку містом. Якось коротко все одно про Рим писати не виходить. За мостом Святого Ангела, від набережної починається римський район, названий від імені мосту – Понте (Ponte), його розтинає широка проїжджа Corso Vittorio Emanuele II, де з...
 •  4 роки тому
Показати ще »