Відгуки та розповіді про готелі Мадонна ді Кампільйо

Розповіді туристів про Мадонна ді Кампільйо додати розповідь
Найголовніше - це розташування готелю! Супер!
Підйомники розташовані прямо біля входу в готель. Дуже зручно! Номери затишні, теплі. Забираються нормально. Халати, капці, все є. Годують дуже добре. Басейн, сауна, парна, СПА можна ввечері розслабитися.
 •  10 років тому
Дуже милий готель!
Готель Гарні Крістіанія 4* розташований в центрі гірськолижного курорту Мадонна ді Кампільйо в Італії, поруч із витягом. Відпочивали у березні 2011 року. Невеликий та дуже затишний готель.
 •  13 років тому
Residencehotel Ambiez 3*
Добрий день. Прочитавши відгук Катрін, вирішив написати і я свої враження від відпочинку (хоча кожен має право на свої). Готель (апартаменти) має 3 зірки. 2. Все чисто, сухо та без запахів.
 •  13 років тому
Готель Амбієз
Єдиний плюс готелю - його близькість до витягу. Готель весь у цвілі, у номерах запахи-жах. Хоча самі номери сподобалися б якби не ці "-". Сніданки весь тиждень були однакові, як фаст фуд, постійно доводилося чекати то окріп, то молоко.
 •  13 років тому
Savoia Palase 4
Відпочивали у березні 2009р. Обслуговування в ресторані – бездоганне, все швидко, їжа чудова. Повністю підтверджую попередній відгук. Якщо для когось важливо - це відсутність басейну та сауна за дод.
 •  15 років тому
Мадонна – класне містечко!
Ми з дочкою відпочивали у Мадонні у січні 2009р. Нам дуже сподобалось. Дуже затишне місце, гарне. Навколо Альпи вкриті ялинками! Снігу було дуже багато, катання вдалося.
 •  15 років тому
Показати ще »


Ще про Мадонна ді Кампільйо