Запитання про Італію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Італію
1 рік тому  •  3 підписника 1 відповідь
1 рік тому  •  4 підписника 3 відповіді
Підкажіть, будь ласка, як краще розподілити час. Є 2 варіанти: Палермо 3 ночі, Барі 4 ночі та Палермо 5 ночей, Барі 2 ночі. Другий варіант - на Барі фактично буде лише один повний день. Чи вистачить його, щоб побачити місто? Розбивка лише така, т.к. прив'язка до авіа. На яке місто відвести більше днів? Перед Палермо будемо 9 ночей у Катанії.
2 роки тому  •  6 підписників 57 відповідей
Бронювали тур у Ріміні на кінець червня, але Італія кордону точно не відкриє. Було сплачено аванс. Зараз Джоїн пропонує послугу Rebook із правом використання коштів на будь-який тур до 31.03.2021. Насторожують терміни акції – до 11.05. Інакше кажучи, додаткова угода підписується в умовах офіційного форс-мажору (карантин в Україні продовжено до 11.05). Чи є сенс вплутуватися чи почекати червня та розбиратися ближче до офіційного початку туру?
3 роки тому  •  6 підписників 19 відповідей
З 10.03 в Італії майже скрізь карантин, закрито всі місця великого скупчення людей (театри, музеї). Що говорить Акорд з цього приводу? Чи буде 100% повернення оплати у зв'язку із ситуацією? Писала їм особисто та своєму турагенту – тиша. Тиждень тому відповіли, що все під контролем паніки немає. Підкажіть, хто ще стикався з подібною ситуацією, чи можна якось без суду витрусити з Акорду гроші?
3 роки тому  •  10 підписників 29 відповідей
Кілька разів їздили з "Акордом", не п'ять зірок, звичайно, але влаштовувало. Наразі ситуація наступна: оплачено тур до Італії (Верона, Рим, Венеція) на 20 березня. У зв'язку з коронавірусом (береженого Бог береже) хочемо відмовитись, адже епідемія тільки набирає обертів. Звичайно, тому що в нашій країні офіційно урядом продаж путівок до Італії не припинено (як у Китай), то я потрапляю під штрафні санкції від фірми. Питання: чи варто подавати до суду, адже Верона та Венеція перебувають у Пн. Італії та музеї закриті? У когось був такий досвід? "Акорд" мені розповідає, що Італія безпечна країна і жодної небезпеки моєму здоров'ю немає.
3 роки тому  •  12 підписників 17 відповідей
Питання вже не злободенне, але дивлюся не тільки я зіткнулася. Подробиці: через Тріпмайдрім купила квитки з Харкова з короткою стиковкою в Римі, за 5 днів до вильоту Ернест скасовує вильоти з Харкова і я погоджуюсь на виліт з Києва, незручно, але робити нічого і час дуже обмежено, щоб метатися. Інша ситуація: купили окремо квитки - зі стиковкою у Стокгольмі, напередодні Норвезькі надіслали запрошення на реєстрацію на имейл, а у Стокгольмі сказали, що рейс скасували, але відправили до місця призначення перекладними та надали готель, але в кінцевий пункт прибули із запізненням о 9 годині. . Заради інтересу подала заявки на компенсацію у 2 різні компанії, але вже 3 міс. тиша.
3 роки тому  •  5 підписників 12 відповідей
Ситуація наступна: я вже витратила свої 60 днів, чи можу я з Європи не виїжджати до Росії, а виїхати, наприклад, до Чорногорії, Сербії, Молдови і через 30 днів в'їхати знову до Європи? Чи є все-таки якісь правила, де я маю перетнути саме кордон із Росією?
3 роки тому  •  5 підписників 5 відповідей
Вже зараз планую відпочинок в Італії із чоловіком на серпень-вересень. Підкажіть, коли дешевше купити квиток та які авіакомпанії роблять знижки на перельоти? І як за цінами... У порівнянні з Іспанією... В Італії не було. Хотілося б подивитись Мілан, озера, собори. Спасибі.
3 роки тому  •  11 підписників 17 відповідей
На Коста Дорада в Іспанії був Бус План. А чи є такий оператор у Ріміні? Якщо ні, як організувати екскурсії? І чи варто там взагалі відпочивати?
3 роки тому  •  4 підписника 3 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
Італія
Абано Терме Болонья Венеція Генуя Калабрія Канацея Лідо Ді Езоло Мілан Неаполь о. Іскья о. Сардинія о. Сицилія Оз. Гарда Рим Ріміні Сан Ремо Флоренція
ще
ще