Запитання про Італію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Італію
7 місяців тому  •  1 підписник Відповідей немає
Уважаемые туристы, кто-нибудь был в этом году в Риме? Интересует следующее: 1. Как обстоят дела с билетами в Колизей? Имеет смысл бронировать заранее или нет? Раньше возле Колизея туристов ловили за руку и предлагали экскурсии (русскоязычные). А как сейчас, учитывая падение турпотока? 2. В Ватикане поменяли аудиогиды или все те же старинные телефоны, которые нужно подносить к уху?
1 рік тому  •  3 підписника 3 відповіді
3 роки тому  •  3 підписника 1 відповідь
3 роки тому  •  4 підписника 3 відповіді
Підкажіть, будь ласка, як краще розподілити час. Є 2 варіанти: Палермо 3 ночі, Барі 4 ночі та Палермо 5 ночей, Барі 2 ночі. Другий варіант - на Барі фактично буде лише один повний день. Чи вистачить його, щоб побачити місто? Розбивка лише така, т.к. прив'язка до авіа. На яке місто відвести більше днів? Перед Палермо будемо 9 ночей у Катанії.
4 роки тому  •  6 підписників 57 відповідей
Бронювали тур у Ріміні на кінець червня, але Італія кордону точно не відкриє. Було сплачено аванс. Зараз Джоїн пропонує послугу Rebook із правом використання коштів на будь-який тур до 31.03.2021. Насторожують терміни акції – до 11.05. Інакше кажучи, додаткова угода підписується в умовах офіційного форс-мажору (карантин в Україні продовжено до 11.05). Чи є сенс вплутуватися чи почекати червня та розбиратися ближче до офіційного початку туру?
4 роки тому  •  6 підписників 19 відповідей
З 10.03 в Італії майже скрізь карантин, закрито всі місця великого скупчення людей (театри, музеї). Що говорить Акорд з цього приводу? Чи буде 100% повернення оплати у зв'язку із ситуацією? Писала їм особисто та своєму турагенту – тиша. Тиждень тому відповіли, що все під контролем паніки немає. Підкажіть, хто ще стикався з подібною ситуацією, чи можна якось без суду витрусити з Акорду гроші?
4 роки тому  •  10 підписників 29 відповідей
Кілька разів їздили з "Акордом", не п'ять зірок, звичайно, але влаштовувало. Наразі ситуація наступна: оплачено тур до Італії (Верона, Рим, Венеція) на 20 березня. У зв'язку з коронавірусом (береженого Бог береже) хочемо відмовитись, адже епідемія тільки набирає обертів. Звичайно, тому що в нашій країні офіційно урядом продаж путівок до Італії не припинено (як у Китай), то я потрапляю під штрафні санкції від фірми. Питання: чи варто подавати до суду, адже Верона та Венеція перебувають у Пн. Італії та музеї закриті? У когось був такий досвід? "Акорд" мені розповідає, що Італія безпечна країна і жодної небезпеки моєму здоров'ю немає.
4 роки тому  •  12 підписників 17 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
Італія
Абано Терме Болонья Венеція Генуя Калабрія Канацея Лідо Ді Езоло Мілан Неаполь о. Іскья о. Сардинія о. Сицилія Оз. Гарда Рим Ріміні Сан Ремо Флоренція
ще
ще