Відгуки та розповіді про готелі Рима

Розповіді туристів про Рим додати розповідь
Відмінний сервіс та зручне розташування
Проживали у цьому готелі із чоловіком. Готелем загалом залишилися задоволені. Особливо хотілося б відзначити сервіс – реакція на всі прохання миттєва – все вирішується і одразу.
 •  4 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 14. Рим. Останні півдня навколо форумів
Продовження. Початок тут >>> В останній день у Римі чіткого плану подорожі містом не було, автобус в аеропорт о 16.00, до цього вирішили пройтися по прилеглих місцях, підкупити продукти додому, а там – як вийде.
 •  3 роки тому
Апулія плюс трохи Риму. Частина 14. Рим. Квірінал
Продовження. Початок тут >>> Трохи перепочивши в готелі, вирушили в бік Квірінальського пагорба. Від Есквілінського обеліска біля Санта-Марія-Маджоре починається довга неширока віа Агостіна Депретіса, після перетину з Віа Націоналі,  перехідна потім на вулицю «Чотирьох фонтанів».
 •  3 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 13. Рим. Базиліки Латерана
Продовження. Початок тут >>> У нас у Римі залишалося ще півтора дні до від'їзду. Цього дня ми спочатку вирішили, як говорив Хоботов з «Покровських воріт», «Дивитись фрески Новодівичого монастиря», тобто базилік Латеранського пагорба, тим більше, що від нашого номера це зовсім близько.
 •  3 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 10. Рим. Недільні прогулянки (продовження)
Продовження. Початок тут >>> Продовжували свою недільну прогулянку містом. Якось коротко все одно про Рим писати не виходить. За мостом Святого Ангела, від набережної починається римський район, названий від імені мосту – Понте (Ponte), його розтинає широка проїжджа Corso Vittorio Emanuele II, де з...
 •  3 роки тому
Апулія та трохи Риму. Частина 9. Рим. Есквілін
Продовження. Початок тут >>> Наступного дня рано-вранці, о 5.30, ми переїхали з Лечче до Риму поїздом «Frecciargento» («Срібна стріла»). В Італії мережа швидкісних залізниць, є ще потяги «Frecciarossa» та «Frecciabianca» («Червона стріла» та «Біла стріла»), швидкісні поїзди почали застосовувати ще...
 •  3 роки тому
Відгук готелю Portamaggiore
Готель дуже величезний, я вибрала його, тому що мені сподобався по фото, він мені здався якимось душевним, затишним, там виноград на стінах. Дуже розкішний сніданок в готелі, можна вибрати все, що хочеш, як у Туреччині.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Adler
У нас просто був тур і ми не знали навіть, до якого готелю потрапимо. І сталося так, що опинилися в цьому готелі. Заселення пройшло нормально, номер начебто був нормальним.
 •  4 роки тому
Бонджорно Італія! Рим. Фігура третя. "Богемно-романтична" (заключна)
Фігура третя. "Богемно - романтична" (заключна) Сьогодні ми гулятимемо на правому березі Тибру, по одному з найнезвичайніших старовинних кварталів – богемному Трастевері.
 •  4 роки тому
Умови проживання гірші за середні
Приміський готель розташований на околиці Риму. Заселилися в готель увечері, дали номер без кондиціонера та холодильника, дуже задушливий. Вранці після скандалу з адміністратором номер нам замінили на більш комфортабельний - з балконом.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Рим