Відгуки та розповіді про готелі Венеції

Розповіді туристів про Венецію додати розповідь
Розташування хороше – площа Сан-Марко. Умови проживання дуже середні
Передісторія. Скажу оповіді що вибирали готель не з дешевих, у центрі, для святкування річниці весілля! Вивчали багато варіантів, читали безліч відгуків. Повірили написаному.
 •  2 роки тому
Відгук готелю Ca Formosa
Цей готель знаходиться біля музею, він дуже добрий і нам дуже сподобався. Він йде з окремими сніданками та з окремими санвузлами у старій будівлі. Це дуже стара будівля і перегородки дуже тонкі, чутність велика.
 •  4 роки тому
Двадцять два дні однієї подорожі. День четвертий
Початок тут >>>  Я вже не пам'ятаю точно відчуття новонародженого, але розплющивши очі, був упевнений, що заново побачив це біле світло і спляча дружина була схожа на ангелочка, у вікно заглядали квіти - рай, одним словом.
 •  4 роки тому
Чао, Італія! Фігура остання. Розлучна. Прекрасна Венеціанка
Ось і добігли кінця наші італійські канікули. Настала пора розлучення з підкорила наші серця і залишила яскравий слід в історії наших подорожей дивовижною країною. І на десерт, щоб ще довго відчувати її післясмак, у нас найбільш відвідувана туристична Мекка Італії – прекрасна, заручена з морем Венец...
 •  5 років тому
Оазис тиші у шумній Венеції
Той, хто хоч раз жив у Венеції, уявляє, як виглядає там «типовий», навіть найрозкішніший венеціанський готель. . . Так от, San Clemente Palace - абсолютна протилежність. Він розташований у самому серці Венеціанської лагуни, на власному острові Сан-Клемент Венеція.
 •  4 роки тому
Крадіжка, алкаш та матершинник на рецепшені
При чек іне ввечері рецепціоніст неосудний був, потім ми побачили що він бухав, поки люди ключ чекали. Але це не все. У нас під час сніданку за півгодини із 2-х сусідніх номерів вкрали загалом 900 євро.
 •  6 років тому
Ніколи не зупиняйтесь!
Ми вже втретє у Венеції із чоловіком, цього разу вирішили поїхати з нашою маленькою дитиною (1 рік). Я вже багато разів була в Італії, але вперше зустрілася з таким зневажливим, зневажливим і навіть зухвалим ставленням до гостей.
 •  6 років тому
Чудовий готель
Їздили з чоловіком в тур на вихідні у Венецію і зупинялися в готелі Centurion Palace 5*. Це поки найкращий готель в якому зупинялась. Все просто неймовірно сподобались. Номер ідеальний, не просторий, але затишний, в європейському стилі, великим ліжком і великою ванною.
 •  7 років тому
Подорож по Венеції
Венеція 2017 Початок розповіді тут Ми успішно виконали наш гірський маршрут північною Італією. Тепер наш шлях лежав до самого серця країни – сонячної Венеції. Пересадка у нас проходила у невеликому містечку Роверето.
 •  7 років тому
Венеція. Спроба охопити неосяжне, осягнути незбагненне і впхнути невичерпне.
Завжди мріяла побачити карнавальну Венецію і завжди мені щось заважало (ага, приблизно, як поганому танцюристу : )) Цього року, дякую угорцям за мультик та МАУ за осудні за ціною авіаквитки, мрія нарешті збулася!
 •  7 років тому
Показати ще »


Ще про Венецію