Відгуки та розповіді про готелі Йорданії

Розповіді туристів про Йорданію додати розповідь
Новорічні канікули в Йорданії
Поспішаю поділитися розповіддю про відпочинок в Йорданії. Після новорічного столу – літаком в Акабу (Йорданія),  і новий 2020-й рік розпочали на морі, під яскравим та привітним сонцем.
 •  4 роки тому
З Шарма до Табу, з Таби до Акаби, з Акаби до Петра
Хочу поділитися своїм досвідом, як я сама, відпочиваючи у Шармі, взяла екскурсію у вуличного агентства, а не у готельного гіда, і поїхала до Петра. Т. к. екскурсія в Петру недешеве задоволення, особливо якщо купувати її у готельного гіда, я вирішила промоніторити ринок турпослуг Шарма і знайти найд...
 •  5 років тому
Як дешево дістатися до Червоного моря
Усім доброго сонячного ранку. Накупавшись у блакитних водах Червоного моя, хочу підказати, як не дорого сюди потрапити. Ми їхали з Києва до Вільнюса через Білорусь, сервіс Бла бла кар виявився відмінним.
 •  5 років тому
Перехід кордону Ізраїль Ейлат - Йорданія Акаба
Перейти всі ці межі між двома державами можна самостійно і без особливих витрат. Ми летіли з Тель-Авіву до аеропорту Ейлата. В аеропорту, підключивши безкоштовний Wi-Fi, викликали таксі Gett, програму можна завантажити відразу, порадили місцеві, як найоптимальніший.
 •  6 років тому
Поїздка до Петра з Акаби
Нам готельний гід запропонувала екскурсію до Петра. Автобусом їхати туди 3 години, назад також. Дорогою обід. І близько 4 години разом з екскурсоводом вивчати пам'ятки Петри.
 •  8 років тому
Гарячі Джерела Ma'in Hot Springs
Гарячі Джерела Main Hot Springs Запрошую Вас провести день у Йорданії із задоволенням для душі та користю для тіла. Ми вирушимо з Вами на гарячі джерела Ma’in Hot Springs, що знаходяться на 264 метри нижче рівня світового океану, що дозволяє температурі в Ma’in Hot залишатися на 10 градусів вище, ні...
 •  9 років тому
Екскурсія святими місцями Йорданії. Місце Хрещення, Гора Небо та Місто Мадаба
Місце Хрещення - Гора Небо - Місто Мадаба Наша подорож розпочнеться з місця хрещення Ісуса Христа в річці Йордан, куди майже вже дві тисячі років приходять люди, з надією після обмивання отримати зцілення душі та тіла.
 •  9 років тому
Оглядова екскурсія Амманом (Амман, Йорданія)
Запрошую Вас на оглядову екскурсію Амманом — столицею Йорданії. Зануртеся в атмосферу цього незвичайного східного міста з багатовіковою історією. Амман - місто на семи пагорбах, на одному з яких збереглися руїни давньоримської цитаделі.
 •  9 років тому
Петра
Петра Екскурсії до Петра —  напрямок для більшості мандрівників у Йорданії та відпочиваючих на курортах Мертвого моря. Не проґавте шанс побачити головний об'єкт списку Світової спадщини ЮНЕСКО в Йорданії.
 •  9 років тому
Східна казка
Вже давно мріяла побачити Петру, але одноденна поїздка мене не влаштовувала, так само поки що не збиралася виділити відпустку на Йорданію, тому, плануючи проведення її в Ізраїлі, заздалегідь знала, що триденний тур до Йорданії - це те, що треба!
 •  10 років тому
Показати ще »