Відгуки та розповіді про готелі Японії

Розповіді туристів про Японію додати розповідь
Маршрут та витрати по Японії
Див. Любовування червоними кленами Японії >>> Нотатки 1. Якщо ви хочете поїздити Японією, потрібно обов'язково купити проїзний JR Pass, він себе швидко окупить на швидкісних поїздах між містами.
 •  4 роки тому
Любовування червоними кленами Японії
А ви теж колись мріяли зазирнути в майбутнє? Мені завжди хотілося! І зовсім недавно ми відкрили для себе завісу цієї таємниці. Воно виявилося не зовсім таким, як його описують вчені-фантасти, але там є такі речі, які дійсно роблять життя кращим.
 •  4 роки тому
Як самостійно отримати туристичну візу в Японію з України.
Оповідання про нашу подорож: Здесь Детальний маршрут та витрати: Здесь Інформація:  Сайт посольства Складність отримання візи:  Легко Подаються: Чоловік ФОП, дружина не працює Термін подачі: від 3 місяців до 6 днів до дати подорожі Де подавати:  Подавали документи в посольстві Японії, яке знахо...
 •  4 роки тому
Цікаво мандрівникам до Японії.
ХІРОСИМЕ НІ? ! АЛЕ ЧОМУ? ? ? ? Цей відгук мене спонукали написати негативні сприйняття багатьох туристів на присутність відвідування Хіросіми в деяких маршрутах по Японії.
 •  6 років тому
Ах, Сікоку, Сікоку!
Сікоку — найменший за площею чотири головні Японські острови. Островітяни пишаються незайманою красою природних гірських пейзажів Сікоку. Понад 1200 років сюди вирушають до паломництва.
 •  8 років тому
ЯПОНИЯ ЛЮБИТ ВАШИ ПОПЫ!
Японская девушка модельной внешности с экрана телевизора спрашивает: — Когда вы запачкали руки, что вы делаете? Моете их. А чтобы хотела ваша попа? Этот рекламный ролик всколыхнул всю Японию и привнес в быт японцев понятие washlet (от англ.
 •  9 років тому
Золотий тиждень у токіо та осаці
Як епіграф: Найцікавіше в подорож це люди І так моя подорож до Японії: Перше що впало в очі скромність аеропорту в Наріто поруч із Токіо, навіть траплявся зламаний годинник.
 •  10 років тому
Зворушити зворушливу китову акулу на Окінаві
Фізкультпривіт, Шановні туристи та мандрівники! Поговоримо про рибу? Причому про справжніх ого-го-монстрів, а не про акваріумні вертихвостки типу "золота рибка" або там "міні-пецилія", і вже точно не про дрібні дитячі непорозуміння на кшталт карликових рибок Nemo, які ловлять інфаркт від першого гу...
 •  10 років тому
Японія, день 6. Техніка на Акіхабарі, вживані iPhone, служниці-кафе та Tokyo Hands
В останній день основна частина групи поїхала в Хакон, долину гейзерів та озеро Асі. А три сміливці, включаючи мене, поїхали підкорювати токійські магазини техніки. Багатьом відомо, що Мекка японського електронного рітейлу - це район Акіхабара (Akihabara).
 •  12 років тому
Японія, день 5. Камакура та Йокогама, Великий Будда, храм Хаседера та японський чайнатау
П'ятий день був весь у роз'їздах невеликими містами, що примикають до Токіо. Храм Хаседера в Камакурі змусив мене взяти свої слова щодо "іграшності" японських храмів. Перед статуєю одинадцятиголової богині Каннон я завмер у трепеті і стояв як укопаний.
 •  12 років тому
Показати ще »